Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

Неонацисти свободівці напали на студентського активіста [+ фото постраждалого та ідентифікованих нападників] (Оновлюється)

Виклав ( 2012-04-21 00:04:20 )

Piccy.info - Free Image Hosting

Сьогодні, 20 квітня, в день народження Адольфа Гітлера, близько 15:00 було здійснено напад на активіста незалежної студентської профспілки “Пряма дія”. Шестеро осіб, в яких впізнали футбольних хуліганів та активістів ВО “Свобода”, нанесли травми середньої тяжкості активісту профспілки Андрієві Мовчану, після чого втекли.

Декого з нападників вдалося впізнати. За попередньою інформацією, серед них був Дмитро Іващенко, близький до ВО “Свобода” футбольний хуліган.

Активісти профспілки пов'язують цей напад з їхньою активною соціальною діяльністю та небажанням бачити на студентських акціях політичні партії (в т.ч. партію ВО “Свобода”). Це неодноразово викликало обурення з боку згаданої партії.

Нагадаємо, що це не перший напад на активістів профспілки.

Так, 12 жовтня 2010 року члени партії “Свобода” прийшли на студентську акцію із ксенофобськими плакатами. (http://direct-action.org.ua/461)

28 лютого 2011 року члени партії “Свобода” та Соціал-Націоналістичної Асамблеї намагались очолити акцію проти нового закону “Про вищу освіту”. Через злагоджені дії студентів, їм це не вдалось. Після акції вони напали на голову студентської колегії НаУКМА та активістів і активісток незалежної студпрофспілки “Пряма дія” на Контрактовій площі. (http://direct-action.org.ua/643)

В січні 2012 в Харкові футбольними хуліганами було зірвано обговорення місцевими студентами нового законопроекту “Про вищу освіту” (http://direct-action.org.ua/1175).

Оновлення:
17:20. Коментар Андрія на ФБФото Андрія:

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Фото ідентифікованих нападників:

Дмитро Іващенко
Piccy.info - Free Image Hosting

Неонацист з кличкою Холодильник (повне ім’я уточнюється)
Piccy.info - Free Image Hosting

/

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License