Київські студенти вийдуть на акцію солідарності з німецькою профспілкою

Приводом до кампанії солідарності стала судова заборона анархо-синдикалістської Вільної Робітничої Спілки Берліна (“FAU Берлін”). Заборона була ініційована власниками берлінського кінокомплексу “Біблон”, оскільки осередок FAU є найбільшим і найактивнішим робітничим об’єднанням на підприємстві.

Крім того вперше в юридичній практиці Німеччини суд заборонив робітничій організації називатися “профспілкою”, тим самим позбавивши її всіх законних гарантій, відведених профспілкам. Суд виніс свій вирок без будь-якого попереднього слухання, заявляють в FAU.

За словами секретаря “FAU Берлін” Ларса Рема, раніше профспілковий рух потрапляв під подібні репресії у 1914 році за правління Кайзера, і у 1933, коли до влади прийшли нацисти.

“Ми висловлюємо підтримку нашим німецьким однодумцям і товаришам по боротьбі. Репресивна держава в черговий раз злилися в обіймах з капіталістами, щоб задушити низовий робітничий рух. Ми вважаємо тиск на “FAU Берлін” ганебним для сучасної Німеччини явищем. Вимагаємо негайного повернути FAU статус професійного об’єднання”, – заявляють у Незалежній студентській профспілці “Пряма дія”.

Пікет відбудеться 30 січня о 14:00 за адресою вул. Богдана Хмельницького 25.

Схожі статті

Напишіть відгук