Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

До гуртожитку Драгоманова добудовують...сауну

Виклав Admin ( 2012-03-02 11:08:33 )

Piccy.info - Free Image Hosting

До 7-го гуртожитку університету Драгоманова на Космічній прибудовують...сауну.

Про це повідомили студенти університету. Будують впритул до 12-поверхового приміщення.

Будівельники, що працюють всередині, кажуть, що зводять спа-центр. За їхніми словами, все узгоджено з ректоратом університету.

Натомість, студенти вже готуються до опору. У 2009-му на цьому ж місці вже працювала сауна і в ній виникла пожежа.


"Я повертався з пар і побачив, що з вікон на першому поверсі, в прибудові, валить дим. Був він і на всіх 12 поверхах гуртожитку. Постраждалих, на щастя не було. Евакуації теж. Всі рятувалися як могли" - розповів "Свідомо" один з мешканців гуртожитку, що був свідком пожежі. Після цього випадку сауну закрили. Обгоріла вона стояла дотепер. Мешканці гуртожитку, що бояться повторення такої історії, через свою студентську раду вже зібрали підписи під скаргою щодо будівництва і направили її ректору Віктору Андрущенку. Реакції на звернення не було. В ректораті кажуть - питання повинне вирішуватися на засіданні самої студентської ради. Її, з моменту початку будівництва, ще не було.Мешканцям гуртожитків не дозволяють користуватися електроприладами і вимикають світло - бояться навантажень на мережу і пожеж. Але в даному випадку пожежа виникла через сауну-прибудову. І її зводять знову.

Чи справді будівництво дозволила адміністрація? Ми запитали про це у прес-секретаря Андрущенка Людмили Кух. "Ні, що Ви. Там справді планувалося зробити Центр рекреації для студентів. Але поки що в університету немає грошей. Тож будівництво ще невідомо коли почнеться. І ще жодних документів немає" - відповіла "Свідомо" Кух. Почувши про відео, на якому будівельники зводять сауну, пані Людмила на кілька секунд замовчала. Потім попросила скинути його на електронну пошту щоб з ним могли познайомитися в ректораті.

За матеріалами "Свідомо"


Creative Commons License