Pryama DiyaТеорія та історіяРухРадіоФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до нас
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Самоосвітні проекти

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN
Виклав Admin ( 2011-07-25 19:06:38 )Попередня лекція.

Ми продовжуємо публікувати відеозаписи з курсу лекцій "Критичне і політично анґажоване мистецтво" і пропонуємо Вам переглянути відеозапис другої лекції на тему "Видовища катастрофи і повстання": про політичні практики експресіонізму та дадаїзму, у цьому ж контексті - про сюрреалізм та мексиканський муралізм.

Видовища катастрофи і повстання from КПроект on Vimeo.

коментарі
Виклав ( 2009-12-05 17:46:33 )

В суботу, 5 грудня, відбулося чергове заняття в рамках самоосвітнього проекту "Вільна школа". Лекція була присвячена темі глибинної екології, зокрема, явищам помірного та радикального екологізму та перспективам природоохоронного руху в Україні. По закінченню доповіді Олега Андроса відбулася дискусія з широкого кола питань, що потребують детального обговорення й за межами заняття. Втім, підсумком лекції є усвідомлення необхідності подальшої кооперації та інтеграції екологістського руху та соціального, а своєрідним виразом консенсусу між присутніми може слугувати вираз соціального еколога Мюррея Букчіна: "Екологам варто трохи полівішати, а лівим - позеленіти".

Наступне заняття відбудеться 12 грудня, о 13:00. Лекцію на тему "Історія профспілкового руху в Україні" читатиме Володимир Задирака.

коментарі


Виклав Admin ( 2009-10-26 18:57:06 )

У суботу, 24 жовтня, стартував самоосвітній проект "Вільна школа", організований Незалежною студентською профспілкою "Пряма дія". Основними завданнями проекту є самоосвіта його учасників, залучення нових людей до дискусії на суспільно важливі теми та апробація ідей лібертарної педагогіки на практиці. Заняття у "Школі" відбуватимуться щотижня. Лектором або організатором семінару може стати кожен бажаючий. далі...

коментарі


This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License