Pryama DiyaТеорія та історіяРухРадіоФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до нас
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Рух

RSSUA | RU | EN
1 2 318 19 20
Виклав Admin ( 2011-02-28 21:26:23 )Всі разом ми зробили чудову акцію!
Подивіться іще раз на ці усміхнені обличчя. Бунтуйте, кохайте, надихайтесь на продовження боротьби!

далі...

коментарі


Виклав Admin ( 2011-02-28 15:36:49 )Сьогодні, 28 лютого, перед комітетами Верховної Ради України відбулась акція протесту у рамках кампанії “Проти деградації освіти”. Захід було організовано студентською профспілкою “Пряма дія”, ВМГО “Фундація регіональних ініціатив” і громадським рухом “Відсіч”. Всього акцію відвідали близько 300 осіб. Вона супроводжувалась яскравами плакатами, а активісти студпрофспілки забезпечили “підтримку вогнем” у вигляді піротехніки. Студенти знову вийшли протестувати проти законопроекту “Про вищу освіту”, який дозволяє щорічно підвищувати плату за контрактне навчання і не передбачає гарантії безкоштовного отримання освіти для студентів заочної та вечірньої форми. Серед інших недоліків законопроекту - декларована, а не реальна автономія вишів, кількісний критерій в наданні статусу університету, фактичне збереження існуючої системи вищої освіти з вирішальною роллю МОН та бюрократії, а не викладачів і студентів. Також студенти протестували проти дедалі більшої комерціалізації освіти, котра проявляється у скороченнях місць державного замовлення та загальному зменшенні витрат на освіту. далі...

коментарі


Виклав Admin ( 2011-02-28 12:07:51 )Акція студентів, викладачів, школярів та їхніх батьків за доступне і якісне навчання. Проти деградації та комерціалізації освіти.

28 лютого, 10:00. Збір - вихід з м. Арсенальна. Акція - Комітети ВРУ, вул. Михайла Грушевского, 18/2

Геть новий закон "Про вищу освіту"!
Геть скорочення держзамовлення!
далі...

коментарі


Виклав Admin ( 2011-02-25 11:19:00 )28 лютого студенти, викладачі, школярі та їх батьки вийдуть на акцію протесту проти деградації освіти. Вони вимагатимуть неприйняття нового закону «Про вищу освіту» та відміни розпорядження про скорочення держзамовлення на 42%.

Акції пройдуть у Києві та ще у кількох великих містах. Акція у столиці почнеться о 10:00 з м. Арсенальна, звідки протестувальники попрямують до комітетів Верховної Ради.


«Місяць тому ми влаштували попереджувальну акцію протесту. Тоді депутати були змушені відкласти розгляд скандального законопроекту “Про вищу освіту”. Однак, попри щедрі депутатські обіцянки, проект закону так і не був відкликаний, а скорочення держзамовлення досі не скасовано. Не виконана жодна за наших умов. Тому ми прийняли рішення продовжувати акції протесту», - наголошують активісти.
далі...

коментаріВиклав Admin ( 2011-02-20 15:27:02 )ACHTUNG! ACHTUNG! Термінове повідомлення! Відтепер нас можна не лише читати, бачити в університетах та випусках новин. "Пряма дія", спільно з нашими партнерами, розпочинає oline-радіомовлення. Наш формат - музика протестів. Ритми, під які нам не сумно буде робити революцію!

Тож налаштовуйте свої плеєри на наші частоти!

коментарі


Виклав dialectic ( 2011-02-17 19:51:36 )


Жодного рішення щодо законопроектів “Про вищу освіту”, зареєстрованих наприкінці 2010 року, не прийняв вчора парламентський Комітет з питань освіти і науки. Причина – в Комітеті не було кворуму. Жоден з авторів законопроектів на засідання також не прийшов. далі...

коментарі


Виклав Admin ( 2011-02-16 14:32:25 )Минулого тижня студенти Європи спробували об'єднати свої зусилля. Активісти з різних країн зустрілись у Парижі, аби висловити свою солідарність та поділитись досвідом боротьби за якісну і доступну освіту. Такий досвід є і у нас, українських студентів. Тож активістам “Прямої дії”, котрі відправились до столиці Франції, було про що розповісти європейським колегам.

Нижче ми публікуємо спільну заяву учасників міжнародної зустрічі у Парижі, серед підписантів якої є і Незалежна студентська профспілка “Пряма дія”

Париж - Зустріч у Cен-Дені, 11-13 лютого 2011

далі...

коментарі


Виклав Admin ( 2011-02-14 12:09:00 )Делегати Прямої дії на Європейському форумі університетської боротьби, що зараз відбувається у "місті всіх закоханих", спільно зі своїми російськими та французькими колегами, прогулялися вулицями Парижа та провели фото-акцію солідарності з російською арт-групою "Війна". Двох активістів "Війни" наразі судять за акцію "Дворцовый переворот" і вони, як ніколи, потребують підтримки та любові.

Ми публікуємо звіт наших друзів з Вуличного університету (Росія), та чудові революційно-фрейдистські валентинки, які, ми сподіваємося, допоможуть "Війні" не складати зброю!
далі...

коментарі


Виклав dialectic ( 2011-02-11 22:51:42 )

Комментарий профсоюза "Прямое действие":
Очень радует, что у студенты КПИ стихийно протестуют против неправомерных действий администрации, хотя и в такой шутливой форме. В институте существует практика "отработок" в форме уборки территории. При этом студентам не проводится инструктаж по технике безопасности и в принципе эти действия никак не фиксируются юридически. Не говоря уже об оплате студенческого труда.

Вот такой протест выразили студенты КПИ, которых заставили убирать площадь Знаний.


далі...

коментарі


1 2 318 19 20

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License