10 березня група студент _ ок Тбіліського державного університету , які назвали себе “Аудиторія 115”, вийшли на акцію протесту проти призначення на роль канцлеру університету Георгія Гаприндашвілі, якого звинувачують у розправі над студент _ ками-вільнодумцями в період правління Саакашвілі. Учасни _ ці протесту звертались до прокуратури і просили розслідувати, на що витрачаються гроші університету. Окрім того протестуючі вимагають скасування “о-де-ер” -ів, тобто впроваджених в різні структури університету таємних агентів, які займають офіційні посади і в той же час займаються доносами, а також реорганізації студентського самоуправління, що діє нині.
Однак представни _ ці студентського самоврядування виступили з протилежною акцією , підтримуючи Гаприндашвілі, але з вимогами усунення з поста ректора ТДУ Володимира Папаву.
14 березня дві групи студентів зібралися з ранку біля кабінету ректора вузу. Між студент _ ками, що вимагають відставки ректора і тією частиною студент _ ок, які вже кілька днів проводять акцію проти висунення Георгія Гапріндашвілі на пост канцлера, зав’язалася бійка. Від подальших зіткнень і вторгнення однієї зі сторін в кабінет ректора студентів поки утримують кордон поліції і охорона університету.
Противники Георгія Гапріндашвілі звернулися до прем’єр-міністра Грузії Георгію Квірікашвілі і міністресси освіти і науки Тамари Саникідзе і заявили, що певні сили намагаються політизувати процеси, що відбуваються в університеті. Вони закликали уряд взяти на себе відповідальність за протистояння,що розгортається в вузі .
В той самий день Георгій Гапріндашвілі заявив, що знімає свою кандидатуру на користь вузу, для того, щоб університет повернувся до колишньої навчальної та наукової обстановки і продовжив нормальне функціонування.
Однак протести все ще тривають.
«Аудиторія 115» готова припинити протест після того, як це зроблять представники студентського самоврядування. Серед вимог також проведення законодавчих змін до травня 2016 року, тобто до виборів самоврядування.
У свою чергу студентське самоврядування висловило готовність почати роботу з реформування цієї структури, але лише в разі відставки ректора.
Що стосується ректора ТГУ Володимира Папави, міністресса освіти Грузії сказала, що поки не розглядається питання його відставки.