Pryama DiyaTheory and historyMovementForumGaleryLibrarySelf-education ProjectLegal AspectsLinksSearchNewspaperContacts
HomeEvents & commentsAbout usNews
Coming soonCreative

Publications

RSSUA | RU | EN
1 2 351 52 53
Виклав Admin ( 2010-10-04 19:01:37 )Близько 500 кримських студентів протестували сьогодні на вулицях Сімферополя проти введення у вишах "платних послуг". Вони вимагали відмінити постанову Кабміну № 796, яка відкрила шлях до комерціалізації освіти. Молодь впевнена, що документ узаконив корупцію в школах, ВНЗ та ПТУ. Тому під час мітингу сімферопільці закликали приєднуватись до їхнього протесту студентство всієї України. далі...

:: коментарі 0


Виклав Admin ( 2010-10-04 04:52:37 )Активістами International students movement створено віртуальну карту студентських виступів. На сторіку карти будуть додаватися “гарячі точки” студентського опору в рамках кампанії за вільну і безкоштовну освіту "Global Wave".

Синіми значками на карті показано акції, які мають відбутися, червоними — ті, що вже відбулися.

Невдовзі там з'являться і анонси протестів українських студентів.

Однин світ — одна боротьба!

Cайт Міжнародного студентського руху

:: коментарі 0


Виклав Admin ( 2010-10-03 19:17:11 )

Леслі ВАЙНФІЛД

У статті розповідається про експеримент у Вищій школі м. Каберлі (Каліфорнія) у 1967 р., коли вчитель створив прото-фашистський рух, який вийшов із-під контролю. Цей випадок був екранізований у фільмі 2008 року «Хвиля».

Хоча привид відродження фашизму видається майже забутим на тлі ейфорії з приводу возз’єднання Німеччини, він може не так вже й глибоко ховатися під мирною оболонкою цієї нації, чи, відверто кажучи, будь-якої іншої. Навіть нібито найбільш вільні та відкриті суспільства не мають імунітету від принад фашизму – включаючи такі місця, як Пало Альто.

Те, що пізніше стало відомим, як «Третя хвиля», почалося у Вищій школі м. Каберлі у Пало Альто у якості гри без будь-якого прямого стосунку до нацистської Німеччини, – розповідає Рон Джонс, який тільки-но взявся за викладацьку діяльність у 1966-67 академічному році. далі...

:: коментарі 0


Виклав dialectic ( 2010-10-01 12:11:57 )В понедельник 4 октября студенты Симферополя проведут марш за отмену постановления Кабинета министров № 796 “Про затвердження переліку платних послуг, що можуть надаватися державними та комунальними навчальними закладами”.

Поводом для возмущения симферопольских учащихся стало то, что постановление Кабмина устанавливает плату за дополнительные консультации преподавателей и переэкзаменовку, использование материальной базы вузов. Также оно предполагает денежные штрафы за пропуски занятий «без уважительной причины», платное использование библиотечных фондов и других мер, направленных на коммерциализацию и урезанизание доступности образования.
далі...

:: коментарі 0


Виклав Admin ( 2010-10-01 02:45:14 )

Конверты с деньгами заменят квитанции из банка. Первым официальные расценки озвучил Таврический университет: пересдача экзаменов у профессора - 900 гривен, отработка пары у доцента - 30.

Всего месяц назад в Кабмине утвердили перечень платных услуг, которые могут предоставлять учебные заведения. Больше всего претензий к новым порядкам у студентов. Пропуски лекций и семинаров без уважительной причины теперь им придется оплачивать независимо от того, учатся они за государственные деньги или за свои. Не секрет, что и раньше пропущенные занятия можно было «закрыть» с помощью энной суммы. Теперь же деньги нерадивых студентов должны пойти на укрепление материально-технической базы их альма-матер. далі...

:: коментарі 0


Виклав Admin ( 2010-09-30 18:09:06 )Створено групу Вконтакті для координації Всеукраїнської кампанії проти антистудентських постанов Кабміну.

Адреса групи http://vkontakte.ru/club4040409

Приєднуся. Запрошуй друзів та однокурсників.
Твоя участь потрібна!

:: коментарі 0


Виклав Admin ( 2010-09-30 17:06:41 )

В часи Культурнорї революції китайські студенти-хунвейбіни вивішували свої вимоги у вигляді великих протестних плакатів - дацзибао. Сьогодні стіни українських вишів чекають на свої плакати. Дацзибао "Прямої дії" прямо перед твоїми очима. Роздрукуй і наклей в своєму універі! Це не можна приховувати.А ти платитимеш?

Студенте, прямо в цю секунду тебе грабують. Озирнися! Ні, ні це не твій товариш, що стоїть поруч, він – хороша людина. До тебе в кишеню, з благословення міністерства освіти, залазить твоя рідна alma mater. Можливо ти вже чув про нові «платні послуги» (це вони їх так називають), впроваджені Кабміном з цього навчального року. Можливо знаєш що нічого спільного з законністю й здоровим глуздом вони не мають. Якщо ж ні – ця інформація для тебе.

То що ж тепер буде написано в квитанціях, з якими ти стоятимеш в черзі у касу? Подивимося.
далі...

:: коментарі 0


Виклав Admin ( 2010-09-29 15:19:08 )

:: коментарі 0


1 2 351 52 53

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License