Свободу Олександру Кольченко!

9.06.2015 о 10 годині активістами незалежної студентської профспілки “Пряма дія” разом із організаціями “Чорна веселка” й АСТ (Автономна спілка трудящих) , а також незалежними активістами та активістками під стінами російського посольства було проведено акцію в підтримку кримського політв’язня Олександра (Тундри) Кольченка.
Гасла «Поверніть Тундру в Крим», «Тундра виходь», «Права людей понад усе» активісти скандували російською мовою аби докричатися до російських послів, однак, на жаль, не тільки не отримали жодної відповіді, а й зіткнулися з кількома шарами паркану й колючого дроту – вже кілька тижнів російське посольство в Україні не подає ознак життя.

Учасники акції звернули увагу не лише на жорстокість репресивного апарату сусідньої агресивної реакційної держави, а й на пасивність української влади у справах відстоювання свободи власних громадян.

Того ж дня у Ростові розглядалося клопотання захисту щодо проведення відкритих судових засідань по справах О. Кольченка та О. Сєнцова. Данне клопотання було задовільнено та дозволено ведення аудіозапису справ, а от відеофіксацію заборонено у зв’язку з ” забезпеченням безпеки учасників засідання”. І ,не дивлячись на доводи захисту, арешт Сєнцова та Кольченка продовжено до 16 грудня. Перше слухання справи призначено на 21 липня,повідомила адвокат.

Нагадуємо, що О.Кольченку висувають звинувачення в тероризмі та замаху на людське життя, за що йому загрожує від 10 до 20 років за гратами. Україна визнала, що Кольченко – український громадянин, однак не проводить жодних санкцій направлених на його звільнення. Ліві лібертарні ініціативи – єдині захисники Тундри.

Свободу Тундрі!

v2A5alaYl3YNJwK01R1bbgw1a19zSnUH4U7-qXD5-2F8

Схожі статті

Напишіть відгук