Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

31 січня - Акція проти нищення освіти

Виклав ( 2011-01-30 11:46:44 )31 січня студенти, викладачі, школярі та їх батьки вийдуть на акцію за доступне і якісне навчання. Проти комерціалізації освіти. Збір на демонстрацію - о 9:00 біля верхнього виходу із м. Хрещатик (вул. Інститутська), звідки протестувальники пройдуть маршем до Верховної Ради.

Геть новий закон "Про вищу освіту"!
Геть скорочення держзамовлення!
За справжню університетську автономію!

БАТЬКИ! Починаючи з цього року ваші діти мають примарні шанси поступити на бюджет. Держзамовлення буде урізано на 42%, скасовується безплатне заочне навчання, а плату за контракт підвищуватимуть щороку. За все це платитимете ви.

ШКОЛЯРІ! Безплатне навчання у вузі тепер не для вас. Подвійне скорочення бюджетних місць в 2011 році, і подальше скорочення у наступні роки може поставити хрест на ваших мірях про освіту.

СТУДЕНТИ! Скоро контракт дорожчатиме щороку. Ви маєте шанс просто не довчитись - ваші гаманці та бюджет ваших сімей не бездонні!

ВИКЛАДАЧІ! Урізання видатків на освіту і скорочення набору студентів призведуть до масових звільнень. Три тисячі педагогів ризикують втратити роботу. Куди далі? На базар?

Всі ці небезпеки містить новий закон "Про вищу освіту" та розпорядження Міносвіти про скорочення держзамовлення. Також ліквідуються рештки університетської автономії та студентського самоврядування.

Не допустимо перетворення освіти на бізнес. Освіта - не привілей для багатих. Університетами мають керувати викладачі та студенти, а не зарозумілі та некомпетентні бюрократи!

Боротьба за доступну і якісну освіту - справа кожного.

ВСІ НА ДЕМОНСТРАЦІЮ!!!


Організатори:
- Незалежна студентська профспілка "Пряма дія"
- Спудейське братство НаУКМА
- Студколегія НаУКМА
- Фундація регіональних ініціатив
- ГР "Відсіч"
- Центр візуальної культури

Без політичних партій. Без ксенофобських гасел.
No politics. No nazi.

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License