Напад на К(А)НІКУЛАХ

Сьогодні незалежна студентська профспілка “Пряма дія” проводила масштабний освітній захід “К(А)НІКУЛИ”, який декілька разів був на межі зриву, через агресію членів цивільного корпусу Азов.

Перший напад було здійснено перед початком заходу на двох активістів нашої профспілки . Близько 10-12 чоловік поблизу місця проведення “К(А)НІКУЛ”, побили двох наших товаришів, попередньо заливши їх з газового балончику. У результаті: струс мозку в одного з них і перелом пальця зі зміщенням в іншого, а також численні не значні травми. Але нападникам цього виявилося замало – і вони забрали взуття  в одного з постраждалих.

Ближче до вечора було скоєно другий напад на ще одного нашого товариша, який прямував до нас на захід. З машини вистрибнуло 4 невідомих і спробували побити його, однак, на щастя, він залишився неушкодженим, хоча і втратив рюкзак .

У районі місця проведення заходу весь час знаходилися підозрілі особи. Задля безпеки усіх учасників “К(А)НІКУЛ” довелося відмінити кінопоказ та деякі лекції/ воркшопи і закінчити захід раніше.

Постараждалі товариші впізнали у нападниках деяких сумнозвісних членів цивільного корпусу Азов, які вже проявляли агресію по відношенню до наших активістів під час проведення “Кліматичного маршу” 31 листопада.

Активіст_ки Прямої Дії не розуміють, яку шкоду могли принести  мирною освітньою самоорганізацією. Це НЕ нормально, коли на будь-який захід можуть напасти агресивно налаштовані молодики лише для того аби самореалізуватись чи проявити свій войовничий дух.

Вкотре досвід показує, що єдиний і улюблений метод ультраправих – це насилля. Причому неважливо, де його використовувати, адже воно сприймається або як самоціль, або як єдиний аргумент проти чужих поглядів.

 

Остерігайтеся правих радикалів, але не відмовляйтеся від самоорганізації!

я