Лекція з теорії еволюції в церкві

P7jFxaJCURg

У неділю 29 червня 2015 опівдні силами активістів профспілки “Пряма дія” була проведена лекція про теорію еволюції в церкві, яка побудована на території КПІ.

Нагадаємо, «Пряма дія» двічі виходила на акції протесту проти ухвалення закону № 1447, що дозволяє релігійно-духовним інститутам здійснювати навчально-виховну діяльність та видавати дипломи державного зразка.(http://direct-action.org.ua/studenty-piketuvaly-administratsiyu-prezydenta/ , http://direct-action.org.ua/ni-klerykalizatsiyi-osvity/ ).

Показовим є й те, що акція відбулася в стінах новозабудованої церкви біля гуртожитку №1 КПІ, адже ще восени «Пряма дія» виступала проти пропагування релігії в університетах, та в освітньому процесі загалом (http://vk.com/wall-5600972_3945).

Незалежна студентська профспілка «Пряма дія», базуючись на антикапіталістичних, антиавторитарних та анархістських позиціях, виступає проти клерикалізації освітнього процесу та вважає, що морально-духовне консервування нерозривно пов’язане з урізанням соціально-економічної сфери та соціально-політичних свобод суспільства.

Держава та церква повинні існувати окремо, але померти разом!