Націонал-шовіністична істерія у Харкові

Останнім часом в Харкові патріоти атакують студентів на грунті етнічної ненависті. Так, 11 червня група молодиків кількістю приблизно в 40 осіб напало з ножами на іноземних студентів в студмістечку, що знаходиться на вулиці Отакара Яроша.В результаті нападу трьох осіб із ножовими пораненнями доправили у лікарню, загалом же постраждало 9 людей. Відповідальність за цей напад, фактично, взяв на себе Правий Сектор. (http://banderivets.org.ua/psy-rezhymu-zatrymaly-harkiv-yan-yaki-provchyly-znahabnilyh-chuzhyntsiv.html).

18 червня на юного таджика, що є громадянином України, було здійснено груповий напад націоналістів, про що повідомляють харківські правозахисники (http://khpg.org.ua/index.php?id=1434748667)

Українське суспільство вже давно втратило здоровий глузд, виправдовуючи будь-яку підлість чи злочини війною та патріотизмом, але разом з тим, маємо слабку надію на розголос цих кричущих випадків серед широких верств.

Толерування проявів агресії до іноземних студентів засвідчує хворобливий стан суспільної думки в Україні й вказує на серйозну деградацію населення, яке залякане війною та податливе на націоналістичну пропаганду.

Ми висловлюємо солідарність з постраждалими від нападів ультраправих та бажаємо їм якнайшвидшого одужання.

Профспілка “Пряма Дія” завжди стояла на принципах інтернаціональної солідарності та неприйняття розділення людей за національною ознакою.