Нав’язуваний патріотизм в Україні набирає обертів!

yPB15tUqVrM

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк обіцяє, що до Верховної Ради буде внесено законопроект про Державний прапор.

За словами голови уряду, документ має передбачати «повагу до національного символу держави».

«Закон, який визначає, що в кожній держустанові, у кожній школі, в кожній лікарні і в кожному дворі повинен висіти український державний прапор. Цей прапор повинен розвиватися і він є ознакою нашої єдності, нашої незалежності і вірою в наше майбутнє», – наголосив він.

Окрім того, частиною цього закону, як вважає Яценюк, має бути введення присяги на вірність Україні, «де кожен українець, кожна дитина в школі, студент і депутат парламенту приймає присягу на вірність українській державі».

А не так давно Петро Порошенко оприлюднив указ щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Одним із пунктів якого є підготовка програми військово-патріотичного виховання з метою популяризації військової служби у допризивної молоді.

Можна сказати, що уряд вже замішав бетон для фундаменту побудови держави, в якій соціальні проблеми можна прикрити жовто-блакитним прапором, а дірку в бюджеті приховати гербом.

«Патріотизм – це знаряддя для досягнення властолюбних і корисливих цілей правителів, а для керованих – відречення від людської гідності, розуму, совісті і рабське підпорядкування себе тим, хто при владі.»  Л.Н.Толстой