В цей же час під стінами зібрали представників адміністрації, студпарламенту, кількох офіцерів міліції та навіть дільничного.
Через майже півтори години, коли стало зрозуміло, що активісти не розійдуться, першокурсників випустили на вулицю і почали швидко саджати до автобусу. Саме коло нього і розпочався пікет. Ставши біля входів в автобус, активісти роздавали листівки із переліком умов, які господарство має надати практикантам, та вимогами до адміністрації. У мегафон вони роз’яснювали студентам їх права та закликали створювати незалежні профспілки.
Згодом представники адміністрації разом із прибічниками від студпарламенту та похмурими молодиками в шкіряних куртках, які погрожували кореспондентам, почали запевняти активістів, що насправді в університеті все добре, а на санітарній практиці мало не райські умови, з яких студенти не хочуть повертатися. Директор Навчально-наукового центру культурно-виховної та соціальної роботи Черкашин Дмитро Констянтинович навіть запросив членів профспілки проінспектувати умови проживання на ветеринарній практиці та у студентських гуртожитках, що обов’язково буде зроблено найближчим часом.
“Якщо запевнення адміністрації справдяться і вимоги студентів та активістів буде виконано, це можна буде сміливо назвати першою перемогою профспілкового руху у НУБіП” – переконані у профспілках. Якщо ж ні – активісти обіцяють продовжити боротьбу.