Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

Невідомі псують політичну рекламу в Хмельницькому(ФОТО)

Виклав ( 2012-08-30 23:46:06 )


Розміщено на piccy.info

Не так давно, повертаючись ввечері з роботи, один з активістів ”Прямої дії” міста Хмельницького зустрів групу невідомих. Люди в масках зацікавили активіста своєю незвичною для цього міста діяльністю: вони “корегували” політичні білборди. Таким чином на білбордах усіх політичних сил, незалежно від їх кольору та обіцянок з’являлись чорні плями, розділові знаки або додатковий текст, що повністю зміновали меседж партійної пропаганди.

Що це? Акт вандалізму невдоволених монтажників-висотників? А може, хтось хотів нам сказати, що всі політики однакові та не варті нашої довіри?

Якщо перше, то доволі цікавий збіг обставин, тому що "постраждали" лише політичні білборди, а якщо це спроба нам сказати, щось більше, то можливо нам варто задуматись... адже, як відомо, до Парламентських виборів, що відбудуться 28 жовтня 2012, політики витрачають від 1,8 до 2,3 млн $ на свою "розкрутку". Було би дивно, якщо той, хто витрачає такі кошти не спробує отримати їх назад із держбюджету. Інакше, чи звертались би депутати до наших гаманців для фінансування їхніх авіаперельотів?!

Звісно парламентська більшість не може просто так взяти гроші чесних платників податків, їм доведеться щось вигадати - наприклад, купити шикарне авто замаскувавши його під сміттєвоз або який-небудь інший “необхідний” державі автомобіль, замовити друк шкільних підручників(рекомендованих Міністерством і освіти, науки, молоді та спорту) у найдорожчому в Українні видавництві(яке за “збігом обставин” належатиме дружині одного із пройшовших до парламенту депутатів), видати якийсь адіозний законопроект, реформу чи кодекс та під шумок навколо нього роздати землі своїм колегам за копійки.

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License