Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Рух

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN
1 2 354 55 56
Виклав ( 2014-02-09 14:18:47 )Ректор Приштинского університету Ібрагім Гаши в суботу, 8 лютого, пішов у відставку після того, як напередодні студенти влаштували масові заворушення в столиці.
 
Колишній ректор заявив, що студентів підштовхнули до заворушень деякі політичні партії. «Сподіваюся, моя відставка покладе початок нормалізації роботи Приштинского університету», - підкреслив Гаши.
 


Нагадаємо, студентські хвилювання в Пріштіні почалися більше тижня тому. Приводом стали публікації місцевих ЗМІ про те, що ректор університету Гаши і ряд викладачів вузу фальсифікували наукові роботи і публікували статті в неіснуючих журналах. Крім того, студенти домагалися усунення ряду порушень, допущених адміністрацією навчального закладу.
 
Запеклі зіткнення студентів з поліцією пройшли в Пріштіні увечері в п'ятницю. Протестуючі закидали поліцейських, що охороняли університет, камінням і ємностями з фарбою, водою або молоком. У відповідь поліція застосувала сльозогінний газ. У результаті постраждали 39 демонстрантів, 32 поліцейських і кілька журналістів . Затримано 33 особи, в тому числі кілька громадських активістів та політиків. далі...

коментарі


Виклав ( 2014-02-07 12:01:12 )Сьогодні, 07.02.14, о 16.00 приходь на акцію протесту під Міністерством освіти (пр. Перемоги 10) та пропонуй альтернативу!

Академічну автономію: студенти, викладачі та науковці самостійно вирішують та узгоджують всі питання, пов’язані з навчальним процесом. Зокрема, формують перелік обов’язкових і вибіркових дисциплін та навчальні плани, вільно обирають теми досліджень.

Фінансову автономію: університети повноцінно розпоряджаються своїм майном (корпусами, гуртожитками, прилеглими територіями, устаткуванням і т.д.). Їх фінансують фонди або ж платники податків, які будуть самостійно визначати частину бюджету, що йтиме на освіту.

Досить терпіти панування чиновників! Якісні та продуктивні тенденції в українській освіті йдуть знизу!

Зустрічі у соцмережах:
Facebook
Vk

коментарі


Виклав ( 2014-01-28 09:37:00 )Сьогодні стартує Студентський Центр в Українському домі.

Основні напрями роботи (оновлюється):

- координація студентських ініціатив
- підготовка акцій протесту
- набір волонтерів у медичні бригади
- інформаційна підтримка студентських ініціатив
- візуальне оформлення протесту на Майдані

Контактний тел. (093)031-21-28

Приходьте та долучайтесь до роботи!

коментарі


Виклав ( 2014-01-25 14:30:08 )

Piccy.info - Free Image Hosting

З перших днів протестів, ми, активісти Незалежної студентської профспілки «Пряма дія», виходили на майдани. Не маючи ілюзій з приводу «європейського дива» та регулярно конфліктуючи з вуличними нацистами, ми намагались ствердити ідеї профспілкової боротьби, низової самоорганізації, гендерної та соціальної рівності. З самого початку ми усвідомлювали, що це була не наша революція, але події останніх 10 днів багато що змінили, і сьогодні, у День студента, ми хочемо оприлюднити свою позицію.

Так, сьогодні на київських барикадах не створюється нове суспільство, але саме там захищаються існуючі свободи. Саме там вирішується, чи законсервується режим олігархів, чи житимемо ми у поліцейській державі і чи можливим взагалі буде соціальний протест. Адже завтра екстремістом може виявитись кожен, хто критикуватиме систему освіти або ставитиме під сумнів рішення адміністрації власного ВНЗ. Тому зараз єдиний шлях змін, який ми бачимо перед собою, — це участь у протестах, і закликаємо усіх приєднуватись до боротьби.

Крім того, в умовах протесту люди почали самоорганізовуватися в ініціативи на кшталт варти в лікарнях, чергування в судах чи страйку в Києво-Могилянській академії. У нас є досвід координації горизонтальних, безлідерних структур — і ми активно беремо участь і можемо багато чим поділитися. Ми давно боролися за те, щоб люди навчилися приймати рішення самі і виконувати їх добровільно. Ми зробимо все, щоб навички самоорганізації, які протестувальники набудуть зараз, вони й надалі використовували у боротьбі.

Ми принципово не підтримуємо жодної політичної сили. Опозиція має з інтересами народу не більше спільного, ніж діюча влада. Але навіть прийшовши до влади, вони просто не зможуть підтримувати теперішню авторитарну модель, та будуть вимушені пом’якшити режим. Якщо ні – ми будемо першими, хто вийде на боротьбу з ними.

Як відомо, активну роль у теперішніх протестах відіграють ультраправі групи, які стали важливою частиною бойового крила спротиву. Але для нас це не привід відсторонитися, а навпаки — підстава активніше влитися, докласти максимум зусиль, щоб ствердити гуманістичний та демократичний характер руху. Якщо зараз ми стоятимемо осторонь, правий консенсус у суспільстві лише поглиблюватиметься — незалежно від того, виграє революція чи програє.

Нашу боротьбу в наявних умовах ми бачимо на всіх фронтах. І чим їх буде більше – тим краще. Ми вітаємо усі форми протесту і беремо участь у них: від чергування у лікарнях до укріплення барикад, від окупації університетів до активного спротиву! Тож якщо ви все ще не знаєте чим можете допомогти — приєднуйтесь, роботи вистачить.

Якщо ще вчора у нас були сумніви – то сьогодні їх немає. Це все ще не та революція, якої ми прагнемо, але усі на барикади! далі...

коментарі


Виклав ( 2014-01-20 23:17:42 )Вранці 20 січня в районі Контрактової площі невідомі в штатському, що назвалися представниками правоохоронних органів, затримали сімох студентів КНУТіК імені Карпенка-Карого, що поверталися з майдану. Їх доставили не до місцевого територіального відділку, а у відділок Дніпровського району на Червоноткацькій, 2. Роздягали, начебто для проведення експертизи. Один із затриманих, за словами адвоката, отримав 10 ударів ногою по голові і йому досі не надали необхідної медичної допомоги. Шестеро з затриманих й досі перебувають під вартою.

Завтра об 11:00 оголошується пікет МВС (за адресою Богомольця, 10) на підтримку затриманих студентів. Збір на 10:30 біля верхнього (на вул. Інститутську) виходу з метро Хрещатик.

Повідомте своїх Друзів!
http://vk.com/event64881164
www.facebook.com

Джерело:pravda.com.ua

коментарі


Виклав ( 2014-01-20 21:39:59 )У понеділок, 20 січня о 10:00 студенти #НаУКМА почали безстроковий страйк проти законів поліцейської держави, прийнятих 16 січня. Захоплені центральні сходи 1 корпусу. Агітаційні групи мобілізують усіх студентів і викладачів.

Відеотрансляцію можна дивитись тут: bambuser.com

Вимоги страйкарів:

1. Скасування антиконституційних законів, прийнятих 16 січня (№721-VІІ - №731-VІІ), проведення розслідування та покарання усіх винних у їх прийнятті;

2. Розпуск спецпідрозділу «Беркут»;

3. Справжня автономія університетів, в тому числі:

- Заборона правоохоронним органам знаходитись на території університетів без дозволу адміністрації чи студ. самоврядування;

- Гарантія виплат зарплат викладачам у бюджеті на всі 12 місяців 2014 року (нині гарантуються зарплати лише на 9 місяців);

- Припинення скорочень та збільшення навантаження на викладачів;

- Гарантія права викладачів на страйк у разі будь-яких порушень їх прав.

Мета - розтопити диктаторську систему та створити нове суспільство!

Приєднуйтесь до загального політичного страйку!

Слідкуйте за новинами тут:
facebook.com
vk.com
twitter.com
instagram.com


далі...

коментарі


Виклав ( 2014-01-18 11:55:27 )Те, що відбулося за останні дні - прийняті парламентом та підписані президентом закони - ми розцінюємо як державний переворот та встановлення авторитарного ладу. Будь-який активіст, вчений, правозахисник та просто чесна людина, яка висловлює свою політичну чи антивладну позицію фактично оголошується поза законом. Будь-яка нелояльність сьогодні підпадає під визначення "екстремізму".

Ці події нагадали нам, що свобода - це та річ, за яку слід боротися. Права не дають - права беруть! Зараз настав час вийти на вулиці, захопити аудиторії, оголосити страйки і довести, що ми є гідними права на критику та мирні збори, вільне висловлення своєї думки та вільне пересування, громадську та політичну діяльність.

Ми закликаємо студентів та викладачів захоплювати університети та аудиторії, створювати демократичні асамблеї та творити нове суспільство вже зараз. Владному Режиму ми протиставляємо вільну творчість мас і радикальну демократію. Насиллю - рішуче та паралізуюче ненасилля. Жорстокості та каральним органам - нашу чисельність і готовність до дій. Кримінальним санкціям та амбіційним погрозам - презирство та непокору!

Хай живе демократія! Хай живе справедливість!

коментарі


Виклав ( 2014-01-18 11:50:31 )19 січня о 16.00 на Михайлівській площі розпочнеться акція пам’яті російського правозахисника Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабаурової, вбитих неонацистами. Також захід стане акцією протесту проти законів, прийнятих Верховною Радою 16 січня, які остаточно перетворюють Україну на авторитарну державу, подібну до тої, з якою боролися Стаc і Настя.

«Якщо до 16 січня можна було говорити про наближення до російського сценарію, то тепер ми можемо констатувати, що українська держава міцно стала на шлях згортання основних свобод та запровадження поліцейської держави» – переконані організатори заходу. Саме проти такої держави боролися Станіслав Маркелов та Анастасія Бабурова.

Посилення карального апарату держави та монополізація фінансово-економічних ресурсів в руках владної групи йде в ногу з активізацією ультраправих політичних сил, намаганні підім’яти під себе народний протест і посиленням правого вуличного терору проти соціальних та профспілкових активістів. Тож захід поєднає антиавторитарну складову – протест проти влади та прийнятих репресивних законів, із антифашистською – закликом вести боротьбу проти режиму на демократичних, гуманістичних та антидискримінаційних засадах.

Захід організовано правозахисниками, журналістами, антифашистами, лівими та профспілковими активістами та проводиться без партій, жодної організаційної символіки і прапорів.

Пам’ятати – означає боротися!
Солідарність замість насильства!


facebook.com
vk.com

коментарі


Виклав ( 2014-01-16 11:46:36 )Держінспекція навчальних закладів вирішила припинити інспекцію організації і проведення зимової сесії у Київському нацуніверситеті ім. Шевченка після оголошення студентами акції голодування. Про це повідомили у пресс-службі Міносвіти.

У відомстві Табачника заявили, що спільну з МВС та Мінюстом комісію створили на прохання самих студентів-учасників протестів за зверненням Студентської координаційної ради. Але самі студентські активісти заперечують цю інформацію.

Ця комісія звернулась до Держінспекції навчальних закладів з проханням вивчити "стан організації і проведення зимової сесії". "На сьогодні ДІНЗ України завершила роботу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка", - заявили у МОНі. Як пояснили "Українській правді" у прес-служби Держінспекції, до інспектування не залучались представники МВС чи Мінюсту, а лише працівники самої інспекції та представники інших вишів. Саму роботу інспекції назвали простим спостереженням, а не "позаплановою перевіркою". У ДІНЗ також здивувались реакцією студентів саме КНУ (а інспектори працюють і в інших університетах) на роботу інспекторів, проте офіційно прокоментувати її причини відмовились.

Як розповіла журналісту "Української правди" голова профільного комітету ВР Лілія Гриневич, у зв'язку із припиненням інспекції, студенти виріши відмовитись від голодування (як відомо, у середу студенти Інституту журналістики КНУ оголосили про початок безстрокового голодування). Вона розповіла, що інспектори приходять на іспити, забирають списки студентів, журнали успішності та відвідування, аби з'ясувати, хто пропускав заняття під час акцій протесту. Це студенти і викладачі розцінюють як тиск.
далі...

коментарі


Виклав ( 2014-01-16 10:08:16 )Рішення про припинення "окупації" Софійського університету було прийнято пізно ввечері в понеділок, на загальних зборах "ранопробуджених" студентів.

Окупаційні "дії болгарських студентів припиняються. Про це заявив один з активістів Софійського університету Борис Рангелов. За його словами особисто він проти припинення "окупаційних" дій, оскільки незрозуміло, що "ранопробуджені" будуть робити після закінчення акції.

Рангелов повідомив, що причина рішення про закінчення "окупаційних" дій у тому, що існують різні думки про подальший розвиток студентського протестного руху. "Категорично заявляю, що немає ніяких скандалів і роз'єднання серед студентів. Є лише розходження в баченні подальшого розвитку окупації. Чи не досягнуто консенсусу з цього питання", - заявив активіст. Втім, рішення загальних зборів "ранопробуджених" студентів Софійського університету не підтримують їх соратники по протесту з Південно-Західного університету імені Неофіта Рильського в Благоєвграді. Про це повідомила Марієла Монева, яка була присутня на Загальних зборах в Софії.

У вівторок на прес-конференції студенти Софійського університету заявили, що продовжують протестну боротьбу, але іншими методами: "переносимо свою діяльність в інші місця, а єдиною окупованою будівлею в країні залишається Парламент. Це наше рішення і в ньому немає ніякого політичного впливу. Завтра ми виходимо на протест - Також починаємо роботу по проведенню "круглих столів" з різним політичним аспектам. Обговорення почнуться з 25 січня".

На прес-конференції студенти були присутні з плакатом, на якому було написано: "Окупація не закінчена, окупація - символ, який створили ранопробуджені студенти". далі...

коментарі


1 2 354 55 56

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License

www.egpu.ru http://http://vina-net.ru/ www.cursovik.ru http://spravkipiter.ru/ http://alcoself.ru/ http://school625.ru/ http://moek-college.ru/ mmcmedclinic.ru www.intimvisit.ru http://http://med-pravo.ru/ http://moskva-medcentr.ru/ intim-72.ru www.razigrushki.ru www.dgartschool.ru http://http://ftbteam.ru/ www.sb26.ru http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii www.originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar http://www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass www.originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg originaly-dokuments.com/attestaty originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter http://www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg http://www.originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить свидетельство о браке
www.diplomansy.com/diplom-spetsialista www.diplomansy.com/diplom-bakalavra http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom diplomansy.com/diplom-tekhnikuma-ili-kolledzha https://diplomansy.com/attestat-za-11-klass http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-v-gorode diplomansy.com/kupit-diplom-ekaterinburg https://diplomansy.com/kupit-diplom-kazan www.diplomansy.com/kupit-diplom-volgograd http://www.diplomansy.com/diplom-spetsialista http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom https://diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii diplomansy.com/attestat-shkoly diplomansy.com/kupit-diplom-v-gorode http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-novosibirsk diplomansy.com/kupit-diplom-nizhnij-novgorod www.diplomansy.com/kupit-diplom-omsk https://diplomansy.com/kupit-diplom-kazan www.diplomansy.com/kupit-diplom-volgograd www.eonline-diploma.com www.eonline-diploma.com eonline-diploma.com www.eonline-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii-nizhnij-tagil https://eonline-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii-v-tule
купить диплом кандидата наук
http://http://olimp-alfa.ru/ http://http://direct-press.ru/ freeplaneta-news.ru nb12.ru http://uniteddesigners.ru/ http://http://knowledgestream.ru/ http://http://medspravka66.ru/ http://http://sonumorya.ru/ textedu.ru moysamogon.ru http://argo-hotel.ru/ http://http://hotel-vkorable.ru/ http://http://realpravo.ru/ inter-medical.ru www.doshcolniki.ru http://vestnikedu.ru/ http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii www.originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass https://originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg originaly-dokuments.com/attestaty http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk www.originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg https://originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить диплом о среднем образовании
gosznac-diplomy.com www.gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-sredne-spetcialnoe-obrazovanie https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-v-moskve www.gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-s-reestromkupit-kupit gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-feldshera http://https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-sssr gosznac-diplomy.com
купить диплом кандидата наук
http://https://originality-diplomans.com/
купить свидетельство о браке
rudiplomis24.com
купить диплом кандидата наук
lands-diplom.com
купить диплом института
www.gosznac-diplom.com http://https://aurus-diplom.com/
купить диплом университета
http://https://originality-diplomas.com/
купить свидетельство о браке
www.rudiplomista24.com
купить диплом ссср
http://https://lands-diplom.com/
купить диплом
gosznac-diplom24.com http://https://diploman-doci.com/
купить аттестат за 11 класс
originality-diplomas.com
купить диплом о среднем специальном
http://https://rudiplomista24.com/
купить диплом специалиста
http://https://lands-diplom.com/
купить диплом автомеханика
http://https://gosznac-diplom.com/ http://https://diploman-doci.com/
купить аттестат
originality-diplomas.com
купить диплом специалиста
https://rudiplomis24.com/
купить диплом ссср
http://https://diploma-asx.com/
купить диплом колледжа
https://gosznac-diplom.com/ https://diploman-doci.com/
купить диплом ссср
http://diplomsagroups.com/diplomy-po-specialnosti/diplom-ekonomista.html originality-diploman24.com https://russiany-diplomas.com/ Купить диплом техникума https://originality-diploma24.com/диплом-специалиста Купить аттестат школы за 9 класс rudiplomirovana.com https://ekaterinburg.arena-diplomi24.com/ http://https://ekaterinburg.arena-diplomi24.com/ diplomsagroups.com