Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Самоосвітні проекти

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN
1 2 3
Виклав ( 2014-01-12 17:19:13 )Центр дослідження суспільства підготував перелік з майже 20 різних стипендіальних програм для навчання у Польщі. Дедлайни вже не за горами.

Варто зважати на те, що в Україні вища освіта починається від рівня молодшого спеціаліста, відповідника якому в Польщі не існує, адже польська система вищої освіти починається з рівня бакалавра.

Польська вища освіта більше інтегрована у Європейський простір вищої освіти, ніж українська. Членство у ЄС забезпечує польським університетам участь у програмах академічного обміну, таких як Erasmus+. Також існує інтеграція на європейському континенті поза структурами ЄС: CEEPUS, Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy. Окрім цього польське законодавство має лояльніші умови визнання закордонних дипломів про вищу освіту чи науковий ступінь. Зокрема, по-перше, якщо йдеться про професорсько-викладацькі посади, то процедура нострифікації не має обов’язкового характеру, по-друге, проходить в самих університетах, по-третє нострифікації не потребують бакалаврські та магістерські дипломи, отримані в університетах країн Європейської асоціації вільної торгівлі чи країн Організації економічного співробітництва та розвитку. Натомість університети обох країн пропонують додатки до дипломів європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

Між Україною та Польщею підписана Угода про академічне взаємовизнання документів про освіту та рівноцінність ступенів (Варшаві, 2005). Таким чином польські документи про наявність середньої освіти, рівнів вищої освіти, а також наукових ступенів дають можливість на продовження навчання в Україні, та відповідно такі документи, отримані в Україні, гарантують цю можливість в Польщі. Однак дія угоди не поширюється на певні професійні права, зокрема на доплати за наукові ступені чи за вчене звання. Таким чином польський доктор не зможе отримувати доплату за свій ступінь в українському університеті, допоки не пройде процедуру нострифікації в спеціальному підрозділі Міністерства освіти та науки України. І навпаки – фахівець з українським науковим ступенем лише після нострифікації у відповідному підрозділі польського університету набуває права на доплати за науковий ступінь. Водночас за польським законодавством особа, що отримала вчене звання чи науковий ступінь за кордоном, може бути прийнята на професорсько-викладацьку посаду у польському університеті без нострифікації. Також для роботи в польському виші іноземцям не потрібно отримувати дозволу на роботу на території Польщі.
далі...

коментарі


Виклав ( 2013-06-12 22:43:19 )Незалежна студпрофспілка "Пряма дія", самоосвітній проект "Вільна школа" запрошують на заняття, присвячене аналізу останніх подій у Туреччині.

Які справжні причини бунтів, як довго вони визрівали? Хто розпочав виступи і які групи беруть у них участь? Яка організаційна структура протестного руху? Які основні вимоги та програма протестувальників, якою вони бачать альтернативу нео-ліберальній/консервативній політиці Ердогана? Чим це все може закінчитися?

На ці питання спробує відповісти журналістка Наталія Гуменюк, яка нещодавно повернулася зі Стамбулу.

Зустріч відбудеться у Мистецькій платформі (вул. Грушевського, 4Б) 13.06.13 о 19:00, вхід вільний.

коментарі


Виклав alterego ( 2013-02-01 20:01:35 )


розміщено на piccy.info

Після сесії - коли студенти стикнулися зі всією холодністю освітньої системи, такою, яка вона є без зайвих прикрас і шат - в них завжди купу вражень. Свої, приправлені критичним досвідом, я виклав тут в цій статті. далі...

коментарі


Виклав dmytro ( 2013-01-26 00:26:01 )


розміщено на siteplus.ru
Салман Хан - первый в истории учитель-суперзвезда

История самого масштабного обучающего проекта нашего времени — Академии Хана.

далі...

коментарі


Виклав ( 2012-10-22 01:23:31 )Онлайн-курси містять в собі дещо більше, ніж нову, більш ефективну технологію втовкмачення тих самих знань у наші голови. Спільною рисою наведених в першій частині цієї статті освітніх проектів є те, що вони переважно волонтерські. Видно, що автори відео чи засновники сайтів спробували зробити щось незвичне, отримали спалах реакцій світової спільноти – і стали викладатися на повну, розуміючи, що вони роблять щось таке, що породжує нескінченну вдячність суспільства в довгостроковій перспективі (адже лекції, наприклад, з математики застаріють ще дуже не скоро). Вони не стали робити свої проекти платними, бо поклалися на взаємодопомогу і глобальну солідарність слухачів. Вони не могли повірити, що люди, які в коментарях на ютубі пишуть: «Я вперше розв’язав дифрівняння і при цьому усміхнувся», або: «У мене рак, але я не шкодую, бо я завжди хотіла вивчити матаналіз і тепер вивчу», – не скинуться по десять гривень, якщо розробникам курсів не буди на що жити і записувати відео, або не вийдуть на акцію протесту, якщо їх пресуватимуть на роботі, в університеті або на державному рівні.
далі...

коментарі


Виклав ( 2012-10-15 01:11:42 )


розміщено на piccy.info

Уяви, що ти отримав надприродні здібності: спиняти викладача під час лекції, щоб поговорити із сусідом чи сусідкою, сходити кудись у своїх справах або просто відпочити; змушувати викладача повторювати те саме скільки завгодно разів, о будь-якій годині дня і ночі; сидіти перед викладачем в довільній позі і зовнішньому вигляді, не виявляючи ніякої поваги до його авторитету, і при цьому нітрохи його не турбувати — він тебе взагалі не помічатиме! Всі ці можливості ти отримаєш, якщо слухатимеш лекції не вживу, а у відеозаписі. далі...

коментарі


Виклав ( 2012-08-30 21:05:43 )


розміщено на piccy.info

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 року було, серед іншого, змінено порядок індексації студентських стипендій так, аби студенти почали отримувати менше. Потім базовий рівень стипендії було підвищено на 6 грн. (відносно суми проіндексованої за старою схемою стипендії, яку отримували раніше студенти). За цими маніпуляціями ховається зниження стипендії усім студентам, що почнуть отримувати її пізніше, ніж у вересні 2012 року.

Для того, щоб розібратися у механізмі, за допомогою якого стипендію було знижено, доведеться зробити невеличкий теоретичний відступ. далі...

коментарі


Виклав ( 2012-04-22 11:10:17 )

Piccy.info - Free Image Hosting

Що таке історія? Невже те, що викладається в школі? На цьому курсі ви переконаєтесь, що ні!

Якою буває історія?

Історія професійна, історія дидактична, як історія сприймається суспільством.

Цікаві історичні моменти, проблеми актуальні давно і зараз, історія і сучасність. далі...

коментарі


Виклав ( 2012-04-20 17:27:20 )

Piccy.info - Free Image Hosting

Що ви знаєто про сучасне мистецтво? Поспілкуємось на такі теми: далі...

коментарі


Виклав ( 2012-03-27 12:23:24 )

Piccy.info - Free Image Hosting

Центр візуальної культури НаУКМА, вул. Сковороди, 2, Староакадемічний корпус, 1 поверх; 1 корпус, аудиторії 333 та 318

27 березня, вівторок (1 корпус, аудиторія 333)
17:00. Майкл Буравой (Університет Каліфорнії, Берклі, президент Міжнародної соціологічної асоціації). Бурдьє і Грамші про клас: два різні шляхи від Маркса.

18:00. Дон Калб (Центрально-європейський університет, Будапешт). Клас і неоліберальна дискусія. далі...

коментарі


1 2 3

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License

www.egpu.ru http://http://vina-net.ru/ www.cursovik.ru http://spravkipiter.ru/ http://alcoself.ru/ http://school625.ru/ http://moek-college.ru/ mmcmedclinic.ru www.intimvisit.ru http://http://med-pravo.ru/ http://moskva-medcentr.ru/ intim-72.ru www.razigrushki.ru www.dgartschool.ru http://http://ftbteam.ru/ www.sb26.ru http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii www.originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar http://www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass www.originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg originaly-dokuments.com/attestaty originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter http://www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg http://www.originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить свидетельство о браке
www.diplomansy.com/diplom-spetsialista www.diplomansy.com/diplom-bakalavra http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom diplomansy.com/diplom-tekhnikuma-ili-kolledzha https://diplomansy.com/attestat-za-11-klass http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-v-gorode diplomansy.com/kupit-diplom-ekaterinburg https://diplomansy.com/kupit-diplom-kazan www.diplomansy.com/kupit-diplom-volgograd http://www.diplomansy.com/diplom-spetsialista http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom https://diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii diplomansy.com/attestat-shkoly diplomansy.com/kupit-diplom-v-gorode http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-novosibirsk diplomansy.com/kupit-diplom-nizhnij-novgorod www.diplomansy.com/kupit-diplom-omsk https://diplomansy.com/kupit-diplom-kazan www.diplomansy.com/kupit-diplom-volgograd www.eonline-diploma.com www.eonline-diploma.com eonline-diploma.com www.eonline-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii-nizhnij-tagil https://eonline-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii-v-tule
купить диплом кандидата наук
http://http://olimp-alfa.ru/ http://http://direct-press.ru/ freeplaneta-news.ru nb12.ru http://uniteddesigners.ru/ http://http://knowledgestream.ru/ http://http://medspravka66.ru/ http://http://sonumorya.ru/ textedu.ru moysamogon.ru http://argo-hotel.ru/ http://http://hotel-vkorable.ru/ http://http://realpravo.ru/ inter-medical.ru www.doshcolniki.ru http://vestnikedu.ru/ http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii www.originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass https://originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg originaly-dokuments.com/attestaty http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk www.originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg https://originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить диплом о среднем образовании
gosznac-diplomy.com www.gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-sredne-spetcialnoe-obrazovanie https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-v-moskve www.gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-s-reestromkupit-kupit gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-feldshera http://https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-sssr gosznac-diplomy.com
купить диплом кандидата наук
http://https://originality-diplomans.com/
купить свидетельство о браке
rudiplomis24.com
купить диплом кандидата наук
lands-diplom.com
купить диплом института
www.gosznac-diplom.com http://https://aurus-diplom.com/
купить диплом университета
http://https://originality-diplomas.com/
купить свидетельство о браке
www.rudiplomista24.com
купить диплом ссср
http://https://lands-diplom.com/
купить диплом
gosznac-diplom24.com http://https://diploman-doci.com/
купить аттестат за 11 класс
originality-diplomas.com
купить диплом о среднем специальном
http://https://rudiplomista24.com/
купить диплом специалиста
http://https://lands-diplom.com/
купить диплом автомеханика
http://https://gosznac-diplom.com/ http://https://diploman-doci.com/
купить аттестат
originality-diplomas.com
купить диплом специалиста
https://rudiplomis24.com/
купить диплом ссср
http://https://diploma-asx.com/
купить диплом колледжа
https://gosznac-diplom.com/ https://diploman-doci.com/
купить диплом ссср
http://diplomsagroups.com/diplomy-po-specialnosti/diplom-ekonomista.html originality-diploman24.com https://russiany-diplomas.com/ Купить диплом техникума https://originality-diploma24.com/диплом-специалиста Купить аттестат школы за 9 класс rudiplomirovana.com https://ekaterinburg.arena-diplomi24.com/ http://https://ekaterinburg.arena-diplomi24.com/