Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Правові аспекти

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN
1 2
Виклав dafna.rachok ( 2013-04-18 22:38:32 )Допоки тривають палкі публічні дебати довкола законопроектів про вищу освіту, Президент ініціював радикальні зміни в цій сфері, котрі залишились фактично непомітними для широкого загалу, проте в разі їх реалізації змінять освіту в Україні більше, ніж будь-який новий закон.

З-поміж інших ініціатив, передбачених Планом дій на 2013 рік, Президент запропонував скоротити кількість викладацьких посад в Україні фактично на третину.
далі...

коментарі


Виклав ( 2013-02-22 19:20:34 )


розміщено на piccy.info

В ході постійної боротьби за права та інтереси студентів якось ніколи не вистачало часу доступно пояснити права та повноваження “Прямої дії”. Неодноразово у ході спілкування зі студентами та чиновнииками доводилося чути питання: “Хто ви взагалі такі?", “Що ви тут забули?" та заяви на кшталт “Ви не маєте права говорити від імені усіх студентів!” і т. д. Так от, ми даємо відповідь: “Пряма дія” — це студентська профспілка, а такий стасус дає нам досить серйозні права, з якими всі зобов’язані рахуватися. “Пряма дія” є незалежною, тобто діяльністю профспілки керують винятково рішення членів профспілки. Також обмовимося, що наша профспілка є синдикатом, відстоює права та інтереси з системної точки зору та виступає проти будь-яких форм дискримінації, однак кожному із цих положень варто присвятити окрему статтю. Тут ми пропонуємо адаптоване реферування закону “Про професійні спілки, їх права та гарантії”, який дає нам законні підстави для захисту та відстоювання прав та інтересів студентів. Текст містить лише інтерпретації статей, тому для більш повного та адекватного розуміння прав та повноважень профспілки рекомендуємо прочитати сам закон. далі...

коментарі


Виклав alterego ( 2012-09-25 15:01:01 )


розміщено на piccy.info

Чи можна забрати документи після І курсу і прийняти участь у наступному ЗНО, та поступити до іншого ВНЗ на інший напрям? Чи мають право в цей час забрати до армії? далі...

коментарі


Виклав ( 2012-08-30 21:05:43 )


розміщено на piccy.info

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 року було, серед іншого, змінено порядок індексації студентських стипендій так, аби студенти почали отримувати менше. Потім базовий рівень стипендії було підвищено на 6 грн. (відносно суми проіндексованої за старою схемою стипендії, яку отримували раніше студенти). За цими маніпуляціями ховається зниження стипендії усім студентам, що почнуть отримувати її пізніше, ніж у вересні 2012 року.

Для того, щоб розібратися у механізмі, за допомогою якого стипендію було знижено, доведеться зробити невеличкий теоретичний відступ. далі...

коментарі


Виклав ( 2010-08-30 23:22:46 )

ДОГОВІР
між Адміністрацією, профспілкою студентів та аспірантів і Студентською радою Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

м.Київ 23 березня 2007 р.

На виконання пп.5.5.-5.8. Статуту університету, ст.38 Закону України „Про вищу освіту” Адміністрація, профспілка студентів та аспірантів і Студентська рада Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (далі разом іменуються Сторони) погодили і підписали цей трьохсторонній Договір з метою належного забезпечення і захисту прав та інтересів студентів і аспірантів Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. далі...

коментарі


Виклав ( 2010-08-30 23:14:08 )


I. Загальна частина

1. Цей Статут регламентує діяльність Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Києво-Могилянська академія утворена на базі Київської братської школи, заснованої 15 жовтня 1615 року. Як вищий навчальний заклад вона відновлена згідно з розпорядженням Голови Верховної Ради України від 19 вересня 1991 р. N 1570-XII і розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 1991 р. N 296.
далі...

коментарі


Виклав ( 2010-08-30 23:11:06 )

1. Загальні положення
1.1. Поселення студентів, аспірантів, слухачів підготовчого відділення факультетів (інститутів) до студентських гуртожитків здійснюється за погодженням з профспілковим комітетом студентів за ордерами (направленнями). При поселенні укладається угода (контракт) на проживання.
1.2. Особа, яка поселяється до гуртожитку, зобов'язана особисто пред'явити паспорт паспортистові гуртожитку, здати завідуючому гуртожитком (коменданту) ордер на право зайняти місце в гуртожитку з попередньою оплатою за проживання, але не менш, ніж на місяць вперед. Вона має пройти інструктаж з техніки пожежної безпеки, з експлуатації електропобутових приладів, побутової радіоапаратури і газового обладнання, а також по користуванню ліфтами (за їх наявності в гуртожитку), вивчити правила внутрішнього розпорядку, у тому числі порядок виселення з гуртожитку. Інструктаж здійснюється завідуючою гуртожитком (комендантом) і підтверджується особистим підписом мешканця в спеціальному журналі.
далі...

коментарі


Виклав ( 2010-08-30 23:09:07 )

Загальна частина

1. Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (далі - Університет) заснований у 1898 році як Київський політехнічний інститут імператора Олександра II.

Відповідно до Указів Президента України від 8 квітня 1995 р. N 289 ( 289/95 ) і 30 серпня 2004 р. N 1023 ( 1023/2004 ), Закону України "Про науковий парк "Київська політехніка" ( 523-16 ) Університет є національним самоврядним (автономним) державним вищим навчальним закладом дослідницького типу, що провадить діяльність згідно з цим Статутом.
далі...

коментарі


Виклав ( 2010-08-30 23:05:39 )

Розділ І. Загальні положення


1.1. Дане положення встановлює порядок надання житлової площі в студентських гуртожитках студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - Університету), порядок користування цими гуртожитками та їх утримання.

1.2. Студентські гуртожитки студмістечка Університету визначаються для мешкання студентів, аспірантів, слухачів підготовчих ділень, інститутів і факультетів Університету на період навчання, вважаючи на те, де вони проживали до цього. На вільні місцях в гуртожитках за рішенням керівництва Університету (студмістечка) можуть буги поселені мешканці інших категорій.
далі...

коментарі


Виклав ( 2010-08-30 23:02:07 )

Схвалено конференцією
трудового колективу
„ 18” березня 2008 р.

К О Л Е К Т И В Н И Й Д О Г О В І Р
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Зареєстровано_________________________________________
Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації колективний договір між ректором та трудовим колективом КНУ імені Тараса Шевченка.
Реєстровий номер _____ від „____” _________ 2008_ р.
Примітка або рекомендації реєструючого органу___________
_____________________________________________________
_____________________________________________________
Керівник реєструючого органу ____________
____________________________


Київ - 2008
далі...

коментарі


1 2

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License