Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Події та коментарі

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN
1 2 348 49 50
Виклав dafna.rachok ( 2014-03-10 16:53:05 )Мы, украинский Независимый студенческий профсоюз «Прямое действие», обращаемся как к нашим российским и иностранным товарищам, так и ко всем небезразличным людям с просьбой не оставаться в стороне от сложившейся ситуации и протестовать против введения российских войск в Украину и начала русско-украинской войны. Мы также призываем всех россиян выйти на улицы своих городов и бороться против авторитарного режима путинской диктатуры, за народовластие и прямую демократию в России.

С экранов российских телеканалов и из других подконтрольных российской государственной машине медиа льётся нескончаемый, невиданный до сих пор поток лжи. Утверждается, что якобы в Украине власть захватили нацисты, что весь Киев горит, что на улицах людей грабят и массово занимаются мародёрством, что русскоязычных граждан терроризируют и убивают, а доблестные бойцы украинской милиции отчаянно, ценою своих жизней пытаются защитить народ от беспредела и так называемой «анархии», якобы царящих на улицах.
далі...

коментарі


Виклав ( 2014-03-03 21:44:02 )Ми, колективи українських лівих та анархістських організацій, заявляємо, що об’єднання “Боротьба” не належить до нашого руху. Впродовж всього часу існування цього політичного проекту було засвідчено прихильність його членів до найбільш дискредитованих, консервативних і авторитарних “лівих” режимів та ідеологій, які жодним чином не виражають інтереси трудящих класів.

"Боротьба" відзначилась як організація із непрозорим фінансуванням та безпринциповою політикою співпраці. Вона має працівників на заробітній платі, які саме "працюють" в організації, а не є т.з. "звільненими членами". Осередки "Боротьби" брали участь у спільних акціях разом із ПСПУ (Прогресивна соціалістична партія України - антисемітська, расистська, клерикальна партія, яка не має ніякого відношення до соціалістичного руху) та харківською проурядовою антисемітською й гомофобською групою "Оплот" і були помічені у зв'язках зі скандально відомим журналістом О. Чаленко, який відкрито стоїть на позиціях російського великодержавного шовінізму.

Останні події демонструють, що керівництво цього об’єднання вслід за “Комуністичною” партією України відверто захищало інтереси президента Януковича, виправдовуючи дії силовиків з використання зброї та заперечуючи акти необґрунтованого насильства і жорстокості з їх боку, використання ними тортур та інших форм політичного терору. Також представники “Боротьби” на підконтрольних їм ресурсах та у коментарях до ЗМІ займають надзвичайно однобоку позицію щодо складу протестного руху. За їхніми оцінками, протест на Майдані представлений суто націоналістами та ультраправими і зведений винятково до державного перевороту (“фашистського путчу”).

Ми займаємо антифашистські позиції, а наші активісти ставали жертвами нападів ультраправих. Ми не поділяємо всіх ідей Майдану та виступаємо проти буржуазної опозиції. Ми також засуджуємо консервативні, націоналістичні та ультраправі настрої, які толеруються в протестному середовищі. Проте підкреслюємо, що приписування всіх без винятку активних громадян до “фашистів” - не тільки помилково, але й згубно. Така однобокість розпалює шовіністичну істерію та розколює суспільство у вигідному для правлячого класу руслі.

24-го січня обласний депутат і представник "Боротьби" Олексій Албу брав участь у захисті одеської обласної державної адміністрації "від нацистів" у компанії з російськими козаками та націоналістами ("Славянское Единство"), а також членами правлячої на той момент Партії Регіонів та КПУ. Пізніше в інтерв'ю він зізнався у співпраці зі Службою Безпеки України.

1-го березня активісти "Боротьби" разом із пропутінськими організаціями брали участь у штурмі харківської ОДА, що закінчилось вивішуванням російського державного прапору та жорстоким побиттям багатьох активістів харківcького майдану, в тому числі лівого поета Сергія Жадана. Самі "боротьбисти" називають свої дії "антифашистською акцією" і впевнені, що насильство було вчинене саме над ультраправими.

Таким чином ми робимо висновок, що керівництво об’єднання “Боротьба” - не лише прихильники авторитарного радянського минулого, але і свідомі маніпулятори суспільною думкою, які діють як кишенькові “революціонери” правлячих угруповань. У даний момент їхня діяльність, яка не має нічого спільного з лівою політикою та класовою боротьбою, спрямована на підтримку пропутінських сил за ширмою "антифашизму" та "комунізму". Таким чином, дії цієї організації дискредитують не лише свою назву, запозичену в революціонерів-боротьбистів початку ХХ ст., а й сучасну українську лівицю. До того ж, "Боротьба" не гребує відвертою брехнею та маніпуляцією фактами, вводячи в оману іноземних лівих та антифашистів.

Ми закликаємо всіх свідомих революціонерів, які ще залишились у “Боротьбі”, покинути лави цього зрадницього, пробуржуазного угруповування та назавжди розірвати політичні стосунки з його керівництвом. Також ми сподіваємося, що європейські та російські ліві переглянуть своє ставлення до "Боротьби". Організація подібного ґатунку має бути ізольована.

Ні бога, ні пана, ні націй, ні кордонів!
Трудящі всіх країн - єднайтеся!


далі...

коментарі


Виклав ( 2014-02-28 12:57:06 )Сьогоднішня зустріч студентів з міністром освіти та науки С.М. Квітом принесла позитивні зрушення! Новий міністр погодився на вимоги студентів щодо аудиту та публікації звітності, а також було знайдено згоду з приводу внесення пропозицій щодо змін у вищій освіті до нового закону.

Дякуємо усім хто долучився і наголошуємо, що адмінбудівля буде звільнена лише у понеділок, після підписання С.М. Квітом остаточно сформованих вимог студентства!

Сподіваємось, що наші вимоги таки знайдуть своє реальне втілення і після звілнення міністерства потреби знову окуповувати його за кілька місяців не буде ;)

коментарі


Виклав ( 2014-02-27 14:47:23 )On February 21, the Ministry of Education and Science of Ukraine was liberated from bureaucracy. It has been occupied by students, teachers and their friends for nearly a week now. All major decisions are made by the assembly at general meetings. Everyone in charge has to report to the community and can be withdrawn if credibility is lost. Smallerl issues are decided in working groups. далі...

коментарі


Виклав ( 2014-02-24 15:21:40 )У понеділок 24 лютого, о 20:00 у Міністерстві освіти і науки України відбудеться лекція на тему “Копірайт на заваді прогресу”, присвячена проблемі впливу авторського права на освітню сферу та доступ до Інтернету. Зокрема, доповідь стосуватиметься проекту “антипіратського Закону”, розробленого з ініціативи Міносвіти.

З доповіддями виступлять активісти “Лівої опозиції” та експерти Центру соціально-трудових досліджень – Захар Попович і Віталій Дудін. Активісти звернуть увагу на те, як боротьба за дотримання авторських прав торкнеться кожного члена суспільства та наведуть приклади, коли “копірайт” шкодив вільному розвитку особистості та науково-технічному прогресу в цілому.

далі...

коментарі


Виклав ( 2014-02-23 14:24:40 )

Сьогодні о 16:00 в захопленому приміщенні Міністерства освіти і науки (пр. Перемоги, 10 і візьміть з собою студентський квиток) відбудиться лекція "Що не так з освітою в Україні?", яку проведе Інна Совсун, директорка Центру дослідження суспільства.

коментарі


Виклав ( 2014-02-20 21:24:37 )Рік тому я сидів у Будапешті. Ми говорили з іранською студенткою. Розпитували її про протести в Ірані. Вона розповіла, як мітингарів вбивали люди в цивільному. Просто прийшли зі зброєю та почали стріляти в натовп. Тоді ми дивилися на неї великими очима і говорили, що це якась дикість. Це неможливо було уявити. Як, просто прийшли і почали вбивати? Ми ніколи такого не бачили в Україні.

Два роки тому ми гостювали у турецьких друзів, студентських активістів. Вони показали нам фотографію дуже гарної чорнявої дівчини. Вона вилізла на поліцейську машину з прапором. Через декілька днів після протесту до неї прийшли поліцейські, забрали і переламали кінцівки. Ми були шоковані. Як так можна?

Наші товариші в Туреччині також показали нам фотографію. Там було зафіксовано наш пікет під їхнім посольством. Вони сказали, що берегли цю фотографію. Коли ми проводили кампанію на їхню підтримку, ми і не підозрювали, що прокурор вимагав для них 25 років тюрми за «тероризм». Тероризмом була сутичка з поліцейськими, які напали на студентів і вбили пенсіонера. Через рік Ердоган назве терористами сотні тисяч протестувальників на Таксімі і ми будемо дивуватися, як можна говорити такі дурниці. Ну, хто повірить, що стільки людей на центральній площі міста — це терористи? Сьогодні зачищають Майдан під приводом «антитерористичної операції».

Можна наводити і наводити приклади. Кожен раз коли ми говорили з нашими знайомим активістами з інших країн, ми дивувалися, наскільки у них високий рівень насилля — і наскільки він низький в Україні. Ще декілька років тому Україна була однією з найбільш мирних країн. Поліцейське насилля на акції просто було неможливим. Будь-яке затримання було скандалом. Ми ніколи не могли уявити тут бійню, яку ми спостерігаємо в ці хвилини.

Все змінилося так швидко. Просто моментально. Український мир виявився крихким, держава — картковим будиночком. Я ніколи не забуду, як легко все може змінитися, як життя мільйонів людей може бути під загрозою однієї хворої, кривавої, жадаючою грошей і влади людини. Цей день назавжди змінить наше життя.

Іван Шматко далі...

коментарі


Виклав ( 2014-02-17 22:29:34 )"Абсалютна похую! Пиздуй звідси, скатіна!" - каже молодий чоловік на аудіо. Ні, це зовсім не "тітушка". Це свободівець. Один з тих, хто напали у неділю, 16 лютого біля КМДА на швейцарську журналістку, її помічницю, а також нашого друга. Нашого товариша, зокрема, повалили на землю та почали бити.

16 лютого близько опівночі, неподалік від входу в КМДА, активісти воєнізованої групи С14, афілійованої з ВО «Свобода» на чолі з помічником депутата Андрія Іллєнка, Євгенієм Карасем, відомий так само по кличці «Вортекс» напали на асистентів швейцарської журналістки і художниці Марі Басташевскі.
"Ми стояли біля входу в КМДА, коли в нашу сторону рушило близько семи осіб переодягнених у камуфляж і стали тикати пальцями в одного з асистентів - Іллю Власюка, намагаючись збити з його голови шапку і викрикуючи «Це він! Це він!». Нападники відтіснили Іллю від мене і другої асистентки, після чого повалили на землю та продовжуваоли бити, потім ми втратили його з виду", - коментує Марі.

Перехожі не перешкоджали побиттю, лише супроводжуючий групу журналістів правозахисник Олександр Мнацаканян намагався витягнути з оточення дівчат.
За словами Іллі, після падіння на нього наставили пістолет, але один з людей у камуфляжі допоміг йому піднятися і притримавши інших дав можливість втекти. Нападники не встигли нанести серйозних ушкоджень, залишивши лише пару саден на обличчі і за словами потерпілого необхідності звертатися за медичною допомогою у нього немає.

Постраждала журналістка встигла записати аудіо нападу на її асистентів: soundcloud.com

коментарі


Виклав ( 2013-12-25 23:27:51 )Коли даєш інтерв'ю, треба бути готовим, що твої слова будуть викривлені через проходження безлічі проміжних інстанцій. Але за законами маркетингу, будь-яка присутність у інформаційному просторі - це вже перемога. Читайте інтерв'ю з активісткою "Прямої Дії" Поліною Карпенко для порталу StudWay.
далі...

коментарі


Виклав ( 2013-11-10 16:19:56 )Дуже часто можна почути спекулювання на тому, що основні проблеми в Україні в будь-якій сфері, від житлово-комунального господарства до культури та науки, є наслідком браку фінансування. Мовляв, грошей нема, тому все занепадає. Така риторика поширена і в освітянських колах.

Студенти та працівники освіти скаржаться на низькі зарплати чи стипендії, обшарпані університетські кампуси й застаріле матеріально-технічне обладнання. Уряд натомість відповідає оптимістичною статистикою, за якою на освіту в Україні витрачають до 7% від ВВП, що є достойним рівнем навіть порівняно з провідними західними країнами. Наприклад, 2010 року середній показник витрат на освіту для країн Організації економічного співробітництва та розвитку становить 6,3% від ВВП, а для країн єврозони – 5,9% від ВВП. Але ці цифри не можна порівнювати з витратами на 1 студента чи учня: 2010року Україна на одного учня/студента витратила $1355, а це – $2998 за паритетом купівельної спроможності (ПКС), Росія – $5058 за ПКС, Польща – $6321 за ПКС, а такі світові лідери в освіті, як Великобританія і США, – в рази більше: $10878 і $15171 за ПКС. далі...

коментарі


1 2 348 49 50

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License

www.egpu.ru http://http://vina-net.ru/ www.cursovik.ru http://spravkipiter.ru/ http://alcoself.ru/ http://school625.ru/ http://moek-college.ru/ mmcmedclinic.ru www.intimvisit.ru http://http://med-pravo.ru/ http://moskva-medcentr.ru/ intim-72.ru www.razigrushki.ru www.dgartschool.ru http://http://ftbteam.ru/ www.sb26.ru http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii www.originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar http://www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass www.originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg originaly-dokuments.com/attestaty originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter http://www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg http://www.originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить свидетельство о браке
www.diplomansy.com/diplom-spetsialista www.diplomansy.com/diplom-bakalavra http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom diplomansy.com/diplom-tekhnikuma-ili-kolledzha https://diplomansy.com/attestat-za-11-klass http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-v-gorode diplomansy.com/kupit-diplom-ekaterinburg https://diplomansy.com/kupit-diplom-kazan www.diplomansy.com/kupit-diplom-volgograd http://www.diplomansy.com/diplom-spetsialista http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom https://diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii diplomansy.com/attestat-shkoly diplomansy.com/kupit-diplom-v-gorode http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-novosibirsk diplomansy.com/kupit-diplom-nizhnij-novgorod www.diplomansy.com/kupit-diplom-omsk https://diplomansy.com/kupit-diplom-kazan www.diplomansy.com/kupit-diplom-volgograd www.eonline-diploma.com www.eonline-diploma.com eonline-diploma.com www.eonline-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii-nizhnij-tagil https://eonline-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii-v-tule
купить диплом кандидата наук
http://http://olimp-alfa.ru/ http://http://direct-press.ru/ freeplaneta-news.ru nb12.ru http://uniteddesigners.ru/ http://http://knowledgestream.ru/ http://http://medspravka66.ru/ http://http://sonumorya.ru/ textedu.ru moysamogon.ru http://argo-hotel.ru/ http://http://hotel-vkorable.ru/ http://http://realpravo.ru/ inter-medical.ru www.doshcolniki.ru http://vestnikedu.ru/ http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii www.originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass https://originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg originaly-dokuments.com/attestaty http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk www.originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg https://originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить диплом о среднем образовании
gosznac-diplomy.com www.gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-sredne-spetcialnoe-obrazovanie https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-v-moskve www.gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-s-reestromkupit-kupit gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-feldshera http://https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-sssr gosznac-diplomy.com
купить диплом кандидата наук
http://https://originality-diplomans.com/
купить свидетельство о браке
rudiplomis24.com
купить диплом кандидата наук
lands-diplom.com
купить диплом института
www.gosznac-diplom.com http://https://aurus-diplom.com/
купить диплом университета
http://https://originality-diplomas.com/
купить свидетельство о браке
www.rudiplomista24.com
купить диплом ссср
http://https://lands-diplom.com/
купить диплом
gosznac-diplom24.com http://https://diploman-doci.com/
купить аттестат за 11 класс
originality-diplomas.com
купить диплом о среднем специальном
http://https://rudiplomista24.com/
купить диплом специалиста
http://https://lands-diplom.com/
купить диплом автомеханика
http://https://gosznac-diplom.com/ http://https://diploman-doci.com/
купить аттестат
originality-diplomas.com
купить диплом специалиста
https://rudiplomis24.com/
купить диплом ссср
http://https://diploma-asx.com/
купить диплом колледжа
https://gosznac-diplom.com/ https://diploman-doci.com/
купить диплом ссср
http://diplomsagroups.com/diplomy-po-specialnosti/diplom-ekonomista.html originality-diploman24.com https://russiany-diplomas.com/ Купить диплом техникума https://originality-diploma24.com/диплом-специалиста Купить аттестат школы за 9 класс rudiplomirovana.com https://ekaterinburg.arena-diplomi24.com/ http://https://ekaterinburg.arena-diplomi24.com/ diplomsagroups.com http://https://voronezh.arena-diplomi24.com/ https://krasnodar.arena-diplomi24.com/ http://https://originality-diplomik.com/отзывы-клиентов https://originality-diplomiki.com/купить-диплом-москва premialnie-diplom24.com www.premialnie-diploms24.com http://https://premialnie-diplomx24.com/купить-диплом-медсестры/ http://https://premialnie-diplomix24.com/свидетельство-о-рождении/ купить диплом инженера купить диплом массажиста купить диплом отзывы купить диплом о среднем образовании Купить диплом в Спб Купить диплом новосибирск https://radiploms.com/goroda/diplomy-v-ryazani www.radiplom.com www.radiplomy.com radiplomas.com frees-diplom.com купить диплом кандидата наук Купить диплом техникума Купить диплом в Москве Купить диплом повара Купить диплом медсестры best bit casinos https://russiany-diplomix.com/diplom-goznak http://https://russiany-diplomx.com/diplom-o-srednem-tehnicheskom-obrazovanii russiany-diplomana.com russiany-diploman.com https://russiany-diplomany.com/diplom-goznak russiany-diplomas.com Купить диплом фармацевта Купить диплом фармацевта Купить диплом Краснодар Купить аттестат 9 классов Купить диплом Гознак Купить диплом Воронеж www.rudiplomirovany.com http://http://rudiplomirovans.com/купить-диплом-омск rudiplomirovana.com http://http://rudiplomisty.com/купить-диплом-екатеринбург rudiplomis.com http://http://rudiplomista.com/купить-диплом-санкт-петербург diploman-doci.com rudiplomista24.com http://http://rudiplomis24.com/аттестат-9-классов http://http://rudiplomirovan.com/купить-диплом-казань www.ru-diplomirovanie.com http://http://ru-diplomirovan.com/купить-диплом-краснодар Купить свидетельство о разводе Купить диплом Новосибирск Купить диплом Казань Купить свидетельство о разводе Купить диплом Екатеринбург Купить диплом с реестром Купить диплом Москва купить свидетельство о браке Купить диплом Воронеж Купить диплом для иностранцев Купить диплом Томск Купить диплом Казань Купить диплом Казань https://diploman-doci.com/kupit-diplom-krasnodar www.lands-diplomy.com купить диплом техникума купить диплом медсестры http://https://ru-diplomirovans.com/купить-диплом-томск https://ru-diplomirovana.com/дипломы-по-профессии/диплом-бухгалтера-купить http://https://ru-diplomirovany.com/купить-диплом-санкт-петербург http://https://ru-diplomirovanay.com/диплом-техникума ru-diplomirovannie.com https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-v-omske Купить диплом в Омске Купить аттестат за 11 классов Купить свидетельство о разводе Купить диплом Краснодар Купить свидетельство о разводе Купить диплом в Саратове gosznac-diplom.com http://https://gosznac-diplom24.com/kupit-diplom-kandidata-nauk https://gosznac-diploms.com/kupit-diplom-v-novosibirske Купить диплом с реестром Купить диплом медсестры Купить диплом Краснодар