Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

"Окупація" Софійського університету закінчена

Виклав ( 2014-01-16 10:08:16 )Рішення про припинення "окупації" Софійського університету було прийнято пізно ввечері в понеділок, на загальних зборах "ранопробуджених" студентів.

Окупаційні "дії болгарських студентів припиняються. Про це заявив один з активістів Софійського університету Борис Рангелов. За його словами особисто він проти припинення "окупаційних" дій, оскільки незрозуміло, що "ранопробуджені" будуть робити після закінчення акції.

Рангелов повідомив, що причина рішення про закінчення "окупаційних" дій у тому, що існують різні думки про подальший розвиток студентського протестного руху. "Категорично заявляю, що немає ніяких скандалів і роз'єднання серед студентів. Є лише розходження в баченні подальшого розвитку окупації. Чи не досягнуто консенсусу з цього питання", - заявив активіст. Втім, рішення загальних зборів "ранопробуджених" студентів Софійського університету не підтримують їх соратники по протесту з Південно-Західного університету імені Неофіта Рильського в Благоєвграді. Про це повідомила Марієла Монева, яка була присутня на Загальних зборах в Софії.

У вівторок на прес-конференції студенти Софійського університету заявили, що продовжують протестну боротьбу, але іншими методами: "переносимо свою діяльність в інші місця, а єдиною окупованою будівлею в країні залишається Парламент. Це наше рішення і в ньому немає ніякого політичного впливу. Завтра ми виходимо на протест - Також починаємо роботу по проведенню "круглих столів" з різним політичним аспектам. Обговорення почнуться з 25 січня".

На прес-конференції студенти були присутні з плакатом, на якому було написано: "Окупація не закінчена, окупація - символ, який створили ранопробуджені студенти".

Джерело: www.bulgariatoday.ru

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License