Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

У Табачника вирішили припинити інспекцію КНУ після протесту студентів

Виклав ( 2014-01-16 11:46:36 )Держінспекція навчальних закладів вирішила припинити інспекцію організації і проведення зимової сесії у Київському нацуніверситеті ім. Шевченка після оголошення студентами акції голодування. Про це повідомили у пресс-службі Міносвіти.

У відомстві Табачника заявили, що спільну з МВС та Мінюстом комісію створили на прохання самих студентів-учасників протестів за зверненням Студентської координаційної ради. Але самі студентські активісти заперечують цю інформацію.

Ця комісія звернулась до Держінспекції навчальних закладів з проханням вивчити "стан організації і проведення зимової сесії". "На сьогодні ДІНЗ України завершила роботу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка", - заявили у МОНі. Як пояснили "Українській правді" у прес-служби Держінспекції, до інспектування не залучались представники МВС чи Мінюсту, а лише працівники самої інспекції та представники інших вишів. Саму роботу інспекції назвали простим спостереженням, а не "позаплановою перевіркою". У ДІНЗ також здивувались реакцією студентів саме КНУ (а інспектори працюють і в інших університетах) на роботу інспекторів, проте офіційно прокоментувати її причини відмовились.

Як розповіла журналісту "Української правди" голова профільного комітету ВР Лілія Гриневич, у зв'язку із припиненням інспекції, студенти виріши відмовитись від голодування (як відомо, у середу студенти Інституту журналістики КНУ оголосили про початок безстрокового голодування). Вона розповіла, що інспектори приходять на іспити, забирають списки студентів, журнали успішності та відвідування, аби з'ясувати, хто пропускав заняття під час акцій протесту. Це студенти і викладачі розцінюють як тиск.

Джерело: www.pravda.com.ua

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License