Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

Акція проти політичного терору

Виклав ( 2014-01-18 11:50:31 )19 січня о 16.00 на Михайлівській площі розпочнеться акція пам’яті російського правозахисника Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабаурової, вбитих неонацистами. Також захід стане акцією протесту проти законів, прийнятих Верховною Радою 16 січня, які остаточно перетворюють Україну на авторитарну державу, подібну до тої, з якою боролися Стаc і Настя.

«Якщо до 16 січня можна було говорити про наближення до російського сценарію, то тепер ми можемо констатувати, що українська держава міцно стала на шлях згортання основних свобод та запровадження поліцейської держави» – переконані організатори заходу. Саме проти такої держави боролися Станіслав Маркелов та Анастасія Бабурова.

Посилення карального апарату держави та монополізація фінансово-економічних ресурсів в руках владної групи йде в ногу з активізацією ультраправих політичних сил, намаганні підім’яти під себе народний протест і посиленням правого вуличного терору проти соціальних та профспілкових активістів. Тож захід поєднає антиавторитарну складову – протест проти влади та прийнятих репресивних законів, із антифашистською – закликом вести боротьбу проти режиму на демократичних, гуманістичних та антидискримінаційних засадах.

Захід організовано правозахисниками, журналістами, антифашистами, лівими та профспілковими активістами та проводиться без партій, жодної організаційної символіки і прапорів.

Пам’ятати – означає боротися!
Солідарність замість насильства!


facebook.com
vk.com

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License