Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

Заява Студентської профспілки "Пряма дія"

Виклав ( 2014-01-18 11:55:27 )Те, що відбулося за останні дні - прийняті парламентом та підписані президентом закони - ми розцінюємо як державний переворот та встановлення авторитарного ладу. Будь-який активіст, вчений, правозахисник та просто чесна людина, яка висловлює свою політичну чи антивладну позицію фактично оголошується поза законом. Будь-яка нелояльність сьогодні підпадає під визначення "екстремізму".

Ці події нагадали нам, що свобода - це та річ, за яку слід боротися. Права не дають - права беруть! Зараз настав час вийти на вулиці, захопити аудиторії, оголосити страйки і довести, що ми є гідними права на критику та мирні збори, вільне висловлення своєї думки та вільне пересування, громадську та політичну діяльність.

Ми закликаємо студентів та викладачів захоплювати університети та аудиторії, створювати демократичні асамблеї та творити нове суспільство вже зараз. Владному Режиму ми протиставляємо вільну творчість мас і радикальну демократію. Насиллю - рішуче та паралізуюче ненасилля. Жорстокості та каральним органам - нашу чисельність і готовність до дій. Кримінальним санкціям та амбіційним погрозам - презирство та непокору!

Хай живе демократія! Хай живе справедливість!

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License