Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

Міністр – купи штани!

Виклав ( 2012-10-02 22:00:24 )2 жовтня о 15:00 під стінами Міністерства освіти, науки, молоді і спорту близько 20-ти активістів Незалежної студентської профспілки «Пряма дія» провели акцію «Міністр – купи штани!». Хлопці та дівчата розвісили на міністерському паркані кольоровий одяг на знак солідарності зі учнями та ученицями Вінницького професійно-технічного училища.

Активісти вимагали від Міністерства, зокрема, розслідувати діяльність адміністрації Вінницького центру професійно-технічної освіти, технологій та дизайну, що призвела до серйозних порушень, відвертої корупції та тиску на незгодних студентів та майстрів навчального закладу. В ході акції до МОНМС активістами було передано звернення Міністру освіти Дмитру Табачнику, директору Департаменту вищої освіти Юрію Коровайченку та директору Департаменту професійно-технічної освіти В’ячеславу Супруну.

На акцію завітала адміністрація Вінницького центру професійно-технічної освіти технологій і дизайну, а також вінницькі чиновники з Обласного управління освіти, які, зокрема, пошкодували, що закону про наклеп все ж не ухвалили. Серед "делегатів" були помічені заступник начальника Обласного управління освіти Бачинський В.Г., директорка з навчально виховної роботи ДНЗ "ВЦПТО технології та дизайну" Фурман О.Д. та член комісії, директор училища №4 Дмитрик О.Д. Також варто зазначити, що місцеві посадовці та “визнані” педагоги неприпустимо грубо говорили з активістами та активістками, зокрема голосно перебивали виступаючих вигуками накшталт “мальчік, купі труси!”. На таку “висоту стилю” чиновників профспілчани відповідали соціальними лозунгами “Свобода, рівність, студентська солідарність”, “Геть міністрів, геть капіталістів!”, “Одно решение сопротивление”, “Ви нам корупцію, ми вам революцію!”, “Учиться, учиться, учиться, бесплатно, бесплатно - еще раз бесплатно!”, тим часом тримаючи в руках транспаранти з написами “Міністр, купи штани!”, “Поверніть студентам гроші”.

Активісти та активістки студентської профспілки пообіцяли підтримати боротьбу місцевих студентів у Вінниці, водночас продовживши тиск на Міністерство.Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License