Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

Всі на Інший Перший Травень!

Виклав dafna.rachok ( 2013-04-29 16:40:17 )“Інший світ можливий”, — продемонструвати це хочуть організатори культурно-політичного фестивалю “Інший першотравень”. Незалежна студентська профспілка “Пряма дія” проведе його у День солідарності трудящих о 15:00 на Контрактовій площі (біля монумента Сагайдачному). У програмі фестивалю — семінари, тренінги, вуличний театр, музика, безкоштовні вегетаріанські частунки та вільний ярмарок. Фестивалю передуватиме першотравнева демонстрація, що розпочнеться о 12:30 біля м. Арсенальна.

“Пряма дія” пропонує альтернативу як номенклатурним концертам компартії, і шашликам з алкоголем. Адже 1 травня — це день боротьби за права трудівників і пригнічених, за інший світ. У цей день студенти-профспілчани разом з іншими протестними ініціативами продемонструють, що світ, побудований на принципах солідарності і взаємодопомоги, можна створити вже в нинішніх умовах. Товарно-грошові відносини, відчуження, бюрократичний апарат стоять на перешкоді прогресу. На фестивалі ви побачите на практиці ефективність самоорганізації, ініціатив з горизонтальною структурою — дієву альтернативу конкуренції та ієрархії, що панують у cучасному суспільстві. Замість нудних промов політиканів активісти студентської профспілки пропонують боротися — весело, драйвово, всі разом. “Економічні та політичні еліти пропонують нам обирати між владою та опозицію, та цей вибір — омана, — каже активіст "Прямої дії" Сергій Мовчан. — Це лише вибір між олігархами та популістами, злодями та крадіями. Ми ж хочемо запропонувати справжню альтернативу”.

У рамках фестивалю відбуватимуться:
* безкоштовне частування вегетаріанською їжею від ініціативи "Їжа замість бомб";
* театральна постановка від студії “Театру у кімнаті” — "Першотравневі етюди";
* презентації протестних видань та ініціатив;
* вільний ярмарок, де кожен зможе взяти собі будь-що безкоштовно або залишити якусь непотрібну річ;
* лекція про історію Міжнародного дня солідарності трудящих;
* презентація освітнього проекту “Вільна школа”;
* майстер-класи з виготовлення прикрас;
* джем-сейшн барабанщиків.

Також незалежна студпрофспілка “Пряма дія” запрошує всіх взяти участь у лібертарній першотравневій демонстрації, що розпочнеться о 12:30 біля метро Арсенальна.

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License