Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

У ДонНТУ над студентами знущається студентська профспілка

Виклав ( 2013-12-18 11:02:55 )Лист від студентів Донецького національного технічного університету:

«Добрий вечір! Хотілось б поділитися з Вами статтею про кричущі дії студентської профспілки Донецького національного технічного університету!

Мова піде про студентське самоврядування та профспілку студентів, що в Дон НТУ є одним органом влади над студентами. Бурхливі обговорення та невдоволення студентів, щодо відношення до них і їх використання як безкоштовної сили нарешті вирвалися в соціальні мережі, хоча я впевнений це тільки перші кроки.

Як відомо риба гниє з голови і голова у нас - Охват Ю.В. незмінний 50-ти річний СТУДЕНТСЬКИЙ ЛІДЕР! І відразу напрошується питання, як він може зрозуміти інтереси молоді?! І які можуть бути у нього самого інтереси в студентстві, крім заробітку на ньому?!

Охват Ю.В. є депутатом Ворошиловського району м.Донецьк і жодна акція партії регіонів, яка проходить в цьому районі не пройшла без студентів Дон НТУ, і це при тому, що профспілка - це аполітична організація! На багатьох акціях студенти навіть не знали куди йдуть! Просто треба, інакше будуть покарані! Він має гарне прикриття з боку ректора університету і кожного разу це нагадує.

Нещодавно вирвалась назовні думка громадськості з приводу матеріальної допомоги для студентів, яка перераховується і відразу ж відбирається профспілкою студентів! Нам на стипендіальні картки прийшла сума в 420 грн, нібито матеріальна допомога, яку виписала нам профспілка, але потім пішов дзвінок від профорга факультету і сказав повернути, так як вони здають ці гроші в касу профкому, хоча ми неодноразово чули від друзів профспілкових працівників, як профорги особисто віддають ці гроші голові профспілки Охвату Ю.В. Мабуть в плани входить розширення бізнесу, яким він володіє!

Взагалі, навіть в кожному гуртожитку є свій прайс, з касою в профспілці. Приблизно рік тому, ця проблема набрала дуже серйозних обертів, але всі "чорні " справи повісили на заступника голови, якого відразу ж прибрали, шкода що одного.

Допоможіть, будь ласка, в цій складній ситуації. Тільки разом ми зможемо зруйнувати цю складну систему. Обговорення велися в групі в соціальній мережі (http://vk.com/wall-60862132_40077), і ви можете побачити реальну реакцію реальних студентів. Дякуємо!»


Допоможи розповсюдити цю інформацію!

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License