Pryama DiyaТеорія та історіяРухФотогалереяБібліотекаСамоосвітні проектиПравові аспектиПосиланняПошукГазетаКонтактиПриєднатись до насПоділитись проблемою
ГоловнаПодії та коментаріПро насНовини
АнонсиКреатив

Публікації

RSSTwitterFacebook pageUA | RU | EN

Газета "Пряма дія" 1(5) 2011. Шукай в своєму університеті!

Виклав ( 2011-05-04 16:00:27 )Скачати:
UkrShara
iFolder

Переглянути:
GoogleDocs
Dropbox

Від редакції:

Кожен випуск «Прямої дії» - це можливість підбити риску під подіями, що відбувалися у світі, під тим, чим займалася профспілка і чого домоглася. Що буде цього разу? Трохи менше про закордон і значно більше про Україну. Спитаєте, чому? Ні-ні, студенти в Європі так само бунтують. Університети так само захоплюються а на вулиці виходять сотні тисяч молодих людей, вимагаючи доступну та якісну освіту. Але ще цікавішим для нас є зміни, що відбулися в нашому суспільстві.

Як виявилося, ми теж можемо боротися і перемагати. Як з’ясувалося, десятки тисяч студентів, що вийшли по всій країні за власний інтерес – це вже реальність і не рахуватися з цією реальністю вже не можливо. Як з’ясується в цьому номері, «Пряму дію» більше не задовольняє роль організації, що лише бореться з «поганими законопроектам та постановами». Ми вимагаємо докорінних змін в системі освіти. Це для початку, наприклад.

ЗМІСТ НОМЕРУ:

Автономія університету

Що це в біса таке і кому вона треба?
Бунт за безплатне.
20 тисяч студентів на вулицях українських міст.
"Мистецтво кидає людей"
Письменник Стюарт Хоум про культуру і політику
Що необхідно прямо зараз
Позитивна прогарма профспілки

Tweet

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License